Вийти до фіналу чемпіонату світу Марії Алєйніковій завадили зайві спроби

У столиці Кенії м.Найробі 18-22 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів - спортсменів віком до 19 років.
     У складі збірної України участь у чемпіонаті взяла студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова.

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликах

У програмі чемпіонату України зі спусків на санкороликах, який 2-4 серпня 2021 р. відбувся на єдиній в України санній трасі у м.Кременці, визначили найсильніших молодих санкарів у віці до 23 років.

Вихованці коледжу спорту Олексій Сич і Роман Дідик запрошені до молодіжної збірної з футболу

3 і 7 вересня 2021 р. молодіжна збірна України з футболу (вік гравців до 21 року) проведе відбіркові матчі до чемпіонату Європи-2023 з командами Сербії та Вірменії.

І в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможців

Як ми вже повідомляли, 14-18 серпня 2021 р. у Львові відбувся Кубок України з вільної боротьби. В жіночій частині програми успішно виступили вихованки Львівського коледжу спорту, які вибороли 6 золотих, 4 срібних і 4 бронзових медалі.

І в стрільбі з гвинтівки вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів

12-17 серпня 2021 р. у м.Вінниці відбулася друга частина літнього чемпіонату України з кульової стрільби - тут змагалися гвинтівочники.
      У стрільбі лежачи з малокаліберної гвинтівки на 50м бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Олександр Галкін. Недавній випускник коледжу Святослав Гудзий показав шостий результат.
   У стрільбі з довільної гвинтівки на 50м з трьох положень Олександр знову третій, а Святослав восьмий.

Вихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьби

Шість перших місць вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на Кубку України з жіночої боротьби, який 14-18 серпня 2021 р. відбувся у м.Львові. А до них ще додали по чотири других та третіх.
    У ваговій категорії до 50кг Кубок здобула Богдана Кокозей (дів.прізвище Ящук). У фіналі Богдана з рахунком 5:0 здолала ще одну вихованку коледжу Яну Сороку. Третє місце у цій вазі посіла студентка ІІІ курсу Дарина Мацола.

Новий головний тренер футбольної збірної запросив до команди двох вихованців коледжу спорту

17 серпня 2021 р. виконком Української асоціації футболу обрав нового головного тренера національної збірної України замість Андрія Шевченка, у якого закінчився контракт.

Виконуючим обов'язки головного тренера став Олександр Петраков - тренер юніорської збірної України, яка у 2019 році стала чемпіоном світу серед гравців віком до 20 років.

Гандболістки Львівського коледжу спорту посіли четверте місце у другому дивізіоні чемпіонату Європи

У столиці Грузії м.Тбілісі 7-15 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з гандболу серед дівчат віком до 17 років серед команд ІІ дивізіону, участь у якому взяла і збірна команда України.
     На груповому етапі турніру українки перемогли господарок 38:18, команду Люксембургу 33:12, отримали технічну перемогу 10:0 над Грецією, яка знялася зі змагань через коронавірус, поступилися Нідерландам 10:28, набрали 6 очків, посіли ІІ місце у групі А і разом з нідерландками кваліфікувалися до півфіналу турніру.

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслування

Відразу тринадцятеро вихованців Львівського коледжу спорту зійшли на нагородний подіум командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 13-16 серпня 2021 р. відбувся у м.Дніпрі. На загал, вони вибороли 38 медалей, серед них 17 золотих. А у такому виді програми як каное-одиночка - 500м весь п'єдестал пошани був за вихованцями коледжу. Переміг Тарас Міщук, друге місце посів Віталій Вергелес, третє - Тарас Мазовський.

Жанна Наумова - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лука

У м.Вроцлаві (Польща) 10-15 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
       У командній стрільбі серед дівчат бронзовим призером чемпіонату стала збірна команда України у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Жанни Наумової, ще однієї львів'янки Варвари Ілляш та харків'янки Ірини Третьякової.

Данило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликах

2-4 серпня 2021 р. у м.Кременці на єдиній у нашій країні санній трасі відбувся чемпіонат України зі спусків на санкороликах.
   У спусках на одномісних санях бронзовим призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Даниїл Марціновський. Данило поступився лише першим номерам національної збірної кременчанину Андрію Мандзію та львів'янину Антону Дукачу. Однокласники Данила Вадим Микиєвич та Богдан Бабура показали шостий та десятий результати відповідно.

Весь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжу

У м.Кременці на єдиній у нашій країні санній трасі 30 липня - 1 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України зі спусків на санкороликах серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
     У спусках на одномісних санях серед хлопців весь п'єдестал пошани зайняли учні Львівського коледжу спорту: перемогу святкував одинадцятикласник Даниїл Марціновський, друге і третє місця посіли його однокласники Вадим Микиєвич і Богдан Бабура.

Вихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Дві золоті та одну бронзову нагороди виборов вихованець Львівського коледжу спорту Маркіян Івашко на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який 10-13 серпня 2021 р. відбувся у м.Черкасах.
       Маркіян переміг у командних стрільбах серед чоловіків у складі зб.команди Львівської обл., у парі з недавньою олімпійкою Веронікою Марченко не мав собі рівних у дуелях змішаних команд, посів ІІІ місце у поєдинках на особисту першість.

Вихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолета

У м.Львові 6-11 серпня 2021 р.  відбулася пістолетна частина літнього чемпіонату України з кульової стрільби
     У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета чемпіонами України стала львівська пара у складі цьогорічного випускника Львівського коледжу спорту Гліба Кігітова та ще однієї вихованки закладу Юлії Коростильової. У фіналі львів'яни перестріляли чернігівський дует Галина Авраменко/Юрій Попружний з рахунком 16:12.
      У стрільбі з пневматичного пістолета серед жіночих команд збірна Львівської обл. посіла ІІ місце. Срібними призерками чемпіонату стали Юлія Коростильова, учениця 11 класу Яна Чучмарьова та ще одна випускниця Ольга Болонна.

Данило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на треку

У м.Києві 6-9 серпня 2021 р. у програмі дорослого чемпіонату України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань звання чемпіонів розіграли і українські юніори.
      У індивідуальній гонці переслідування на 3км переможцем юніорського чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Данило переміг також і у гонці "темпо".
      У гонці скретч - різновиді групових перегонів не мав собі рівних учень 10 класу Матвій Хацинський.