Вадим Кравчук - срібний призер чемпіонату балканських країн з легкої атлетики

У м.Крайова (Румунія) 18-19 червня 2022 р. відбувся чемпіонат балканських країн з легкої атлетики, участь у якому взяли і українські атлети.
 У стрибках у висоту серед чоловіків срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Вадим Кравчук. Вадим подолав висоту 221см і лише за більшою кількістю використаних спроб поступився болгару Тіхоміру Іванову.

Каріна Сидорак на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики шоста

У м.Тель-Авіві (Ізраїль) 15-19 червня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з художньої гімнастики. У групових вправах з п'ятьма обручами 6 місце на чемпіонаті посіла збірна команда України, у складі якої виступала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак.

Володимир Корнілов - бронзовий призер юнацького чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Румунії м.Бухаресті 19 червня 2022 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
 В останній день змагань бронзовим призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Володимир Корнілов. Володимир посів ІІІ місце у ваговій категорії до 51кг серед борців вільного стилю. У "бронзовому" фіналі Володимир переміг поляка Якуба Кеси 5:2.

Львівський коледж спорту продовжує відбір на відділення футболу

Хочеш грати за збірну України та стати професійним футболістом?
 Львівський фаховий коледж спорту запрошує здібних юних футболістів на навчання та спортивну підготовку у академію футболу "УФК-Карпати", яка функціонує при коледжі.
 Львівський фаховий коледж спорту - це заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю, завдання якого полягає у підготовці спортсменів високої кваліфікації - резерву до збірних команд України.
 Коледж спільно з ФК "Карпати" Львів утворює футбольну академію, команди якої "УФК-Карпати" виступають у елітлізі ДЮФЛ України і є там одними з кращих.

Десятикласниця коледжу спорту Надія Соколовська - чемпіонка Європи з боротьби

У столиці Румунії м.Бухаресті у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
 У ваговій категорії до 69кг серед дівчат чемпіонкою Європи стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Надія Соколовська. У фінальному поєдинку Надія поклала на лопатки турецьку борчиню Айсі Еркан. А до того перед нею не встояли Емма Каррі з Італії (перемога на туше) та Ніколета Бармпа з Греції (перемога 10:2).

Четверо вихованців Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті Європи з фехтування

17 червня 2022 р. у м.Анталії (Туреччина) розпочинається чемпіонат Європи з фехтування.
У складі збірної команди України у чемпіонаті стартують відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. Це шпажистки Яна Шемякіна і Юлія Свистіль та рапіристи Клод Юнес і Данило Гойда.

Гандболістки Львівського коледжу спорту - чемпіонки Шльонська

Гандболістки Львівського коледжу спорту, які вже тривалий час разом з вчителем гандболу Анастасією Дорожівською перебувають у м.Хожуві (Польща) під опікою місцевого гандбольного клубу "Рух", стали переможницями регіональної молодіжної першості Шльонська. У вирішальному матчі об'єднана команда "Рух" Хожув/Львівський коледж спорту перемогла команду "Погонь" з м.Забже 39:30.

Олексій Сич, Максим Хлань та Роман Дідик у плей-оф молодіжного чемпіонату Європи

Молодіжна збірна команда України з футболу завершила ігри групового етапу відбору до чемпіонату Європи серед гравців віком до 21 року. У червні українці провели 4 матчі: перемогли команди Фарерських островів 4:0, Північної Македонії 4:0, Вірменії 2:0 і заграли унічию 3:3 з Францією. У підсумку команда набрала 23 очки і посіла ІІ місце у групі "H". Переможцями групи стали французькі футболісти, у яких на 2 пункти більше.

Увійти до фіналу юніорського Євро Марку Сапузі та Іллі Квасниці завадили жовті картки

У Нідерландах 1-7 червня 2022 р. відбулися ігри елітраунду чемпіонату Європи з футболу серед юніорів - гравців віком до 19 років у VI відбірковій групі, участь у яких взяла збірна команда України. У складі команди виступали вихованці Львівського коледжу спорту Марко Сапуга та Ілля Квасниця.

П'ятеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьби

13 червня 2022 р. у столиці Румунії м.Бухаресті розпочинається чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років. У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це Діана Рисьова, Ірина Борисюк та Надія Соколовська (усі 10кл.). Серед хлопців - Роман Кулаківський (9кл.) і Володимир Корнілов (11кл.).

Іван Завадський - переможець міжнародного турніру з боксу в Угорщині

У м.Егері (Угорщина) 6-12 червня 2022 р. відбувся традиційний, сімдесять перший за ліком, міжнародний турнір "Меморіал Гергелі Борнемішса" з боксу. У ваговій категорії до 54кг серед молоді переможцем турніру став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Іван Завадський. У фіналі Іван виявився сильнішим за господаря змагань Шандора Кіша, а на шляху до фіналу почергово переміг фінна Юхо Тейпале та Жандалуета Сарсенбаєва з Казахстану.

Свято Останнього дзвоника - онлайн!

Сьогодні, 10 червня 2022 р., у спеціалізованій загальноосвітній школі інтернаті спортивного профілю Львівського коледжу спорту останній день навчання і традиційно о 12 год. мало б відбутися свято Останнього дзвоника. Прикро, але в силу обставин воєнного стану і російської агресії на нашу країну ми не можемо зустрітися разом, привітати один одного із закінченням навчального року і побажати гарно і плідно провести літній канікулярний період.

Павло Коростильов та Володимир Пастернак - срібні призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку 6 серпня 2022 р. завершився Кубок світу з кульової стрільби.
 В останній день змагань срібними призерами світового кубка стала збірна команда України, у складі якої виступали вихованці Львівського коледжу спорту Павло Коростильов та Володимир Пастернак. Третім учасником команди був полтавець Максим Городинець.
 Українці посіли ІІ місце у швидкісній стрільбі з пістолета, поступившись у "золотому" матчі команді Кореї 13:17. Бронзові нагороди дісталися італійцям.

Вихованці коледжу спорту Юлія та Павло Коростильови - срібні призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку триває Кубок світу з кульової стрільби.
 У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м змішаними командами срібними призерами світового Кубка стала збірна команда України у складі вихованців Львівського коледжу спорту Юлії та Павла Коростильових. У фіналі українці поступилися команді Кореї 10:16.

Вихованка коледжу спорту Анастасія Німець - переможниця Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку, де у ці дні триває Кубок світу з кульової стрільби, розіграна командна першість у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м серед жінок. Переможницями Кубка світу стала збірна команда України у складі вихованки Львівського коледжу спорту Анастасії Німець (дів.прізвище Бондарук), чернігівчанки Олени Костевич та Оксани Ковальчук з Рівного.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"