Четверо вихованців Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті Європи з фехтування

17 червня 2022 р. у м.Анталії (Туреччина) розпочинається чемпіонат Європи з фехтування.
У складі збірної команди України у чемпіонаті стартують відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. Це шпажистки Яна Шемякіна і Юлія Свистіль та рапіристи Клод Юнес і Данило Гойда.

Гандболістки Львівського коледжу спорту - чемпіонки Шльонська

Гандболістки Львівського коледжу спорту, які вже тривалий час разом з вчителем гандболу Анастасією Дорожівською перебувають у м.Хожуві (Польща) під опікою місцевого гандбольного клубу "Рух", стали переможницями регіональної молодіжної першості Шльонська. У вирішальному матчі об'єднана команда "Рух" Хожув/Львівський коледж спорту перемогла команду "Погонь" з м.Забже 39:30.

Олексій Сич, Максим Хлань та Роман Дідик у плей-оф молодіжного чемпіонату Європи

Молодіжна збірна команда України з футболу завершила ігри групового етапу відбору до чемпіонату Європи серед гравців віком до 21 року. У червні українці провели 4 матчі: перемогли команди Фарерських островів 4:0, Північної Македонії 4:0, Вірменії 2:0 і заграли унічию 3:3 з Францією. У підсумку команда набрала 23 очки і посіла ІІ місце у групі "H". Переможцями групи стали французькі футболісти, у яких на 2 пункти більше.

Увійти до фіналу юніорського Євро Марку Сапузі та Іллі Квасниці завадили жовті картки

У Нідерландах 1-7 червня 2022 р. відбулися ігри елітраунду чемпіонату Європи з футболу серед юніорів - гравців віком до 19 років у VI відбірковій групі, участь у яких взяла збірна команда України. У складі команди виступали вихованці Львівського коледжу спорту Марко Сапуга та Ілля Квасниця.

П'ятеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьби

13 червня 2022 р. у столиці Румунії м.Бухаресті розпочинається чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років. У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це Діана Рисьова, Ірина Борисюк та Надія Соколовська (усі 10кл.). Серед хлопців - Роман Кулаківський (9кл.) і Володимир Корнілов (11кл.).

Іван Завадський - переможець міжнародного турніру з боксу в Угорщині

У м.Егері (Угорщина) 6-12 червня 2022 р. відбувся традиційний, сімдесять перший за ліком, міжнародний турнір "Меморіал Гергелі Борнемішса" з боксу. У ваговій категорії до 54кг серед молоді переможцем турніру став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Іван Завадський. У фіналі Іван виявився сильнішим за господаря змагань Шандора Кіша, а на шляху до фіналу почергово переміг фінна Юхо Тейпале та Жандалуета Сарсенбаєва з Казахстану.

Свято Останнього дзвоника - онлайн!

Сьогодні, 10 червня 2022 р., у спеціалізованій загальноосвітній школі інтернаті спортивного профілю Львівського коледжу спорту останній день навчання і традиційно о 12 год. мало б відбутися свято Останнього дзвоника. Прикро, але в силу обставин воєнного стану і російської агресії на нашу країну ми не можемо зустрітися разом, привітати один одного із закінченням навчального року і побажати гарно і плідно провести літній канікулярний період.

Павло Коростильов та Володимир Пастернак - срібні призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку 6 серпня 2022 р. завершився Кубок світу з кульової стрільби.
 В останній день змагань срібними призерами світового кубка стала збірна команда України, у складі якої виступали вихованці Львівського коледжу спорту Павло Коростильов та Володимир Пастернак. Третім учасником команди був полтавець Максим Городинець.
 Українці посіли ІІ місце у швидкісній стрільбі з пістолета, поступившись у "золотому" матчі команді Кореї 13:17. Бронзові нагороди дісталися італійцям.

Вихованці коледжу спорту Юлія та Павло Коростильови - срібні призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку триває Кубок світу з кульової стрільби.
 У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м змішаними командами срібними призерами світового Кубка стала збірна команда України у складі вихованців Львівського коледжу спорту Юлії та Павла Коростильових. У фіналі українці поступилися команді Кореї 10:16.

Вихованка коледжу спорту Анастасія Німець - переможниця Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку, де у ці дні триває Кубок світу з кульової стрільби, розіграна командна першість у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м серед жінок. Переможницями Кубка світу стала збірна команда України у складі вихованки Львівського коледжу спорту Анастасії Німець (дів.прізвище Бондарук), чернігівчанки Олени Костевич та Оксани Ковальчук з Рівного.

Анастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку впродовж 29 травня - 7 червня 2022 р. триває етап Кубка світу з кульової стрільби. У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м бронзовою призеркою Кубка серед жінок стала вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук). Перемогла болгарка Антоанета Костадінова, срібна медаль дісталася угорці Вероніці Майор.

Данило Яковлєв - срібний призер міжнародної велогонки "Добчиці-2022" у Польщі

У містечку Добчиці, що на півдні Польщі, 27-29 травня 2022 р. відбулася міжнародна велогонка "Добчиці-2022" серед юніорів. За сумою 4-х етапів срібним призером велогонки став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Данило лише 15сек поступився поляку Міколаю Шуліку.
Слід додати, що на всіх етапах Данило був одним з фаворитів.Так, на першому етапі він фінішував четвертим, на другому (індивідуальна гонка) - третім, на третьому - другим, на четвертому - четвертим.

Олександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у Польщі

У столиці Польщі м.Варшаві 28-29 травня 2022 р. відбулися традиційні міжнародні змагання пам'яті відомого польського тренера Мечислава Новаковського зі стрільби з лука. Змагання проводились за системою кваліфікаційного раунду: 2 серії по 36 пострілів з відстані 70м.

Віталій Свистіль - срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з фехтування

У столиці Естонії м.Таллінні 27-31 травня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з фехтування серед молоді віком до 23 років. У командних змаганнях серед шпажистів срібні медалі виборола збірна команда України, у складі якої виступав вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Свистіль. У поєдинку за чемпіонство українці поступилися французькій збірній 33:45, а на шляху до фіналу почергово перемогли Іспанію 45:32, Польщу 43:33 та Австрію 45:35.

Львівський коледж спорту та ФК "Карпати" оголошують набір до футбольної академії "УФК-Карпати"

Львівський коледж спорту та футбольний клуб "Карпати" оголошують конкурсний набір до академії футболу "УФК - "Карпати" – одного з найкращих спеціалізованих закладів в Україні. Конкурсний набір до академії проводиться для дітей 2010-го року народження.