Головна

Олександр Вашечкін – чемпіон України серед юнаків

Олександр ВашечкінУ другий день чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1997-1998р.р.н., який у ці дні (24-26 жовтня 2012р.) приймає Хмельницький, стосунки на килимі з’ясовували хлопці.
У ваговій категорії до 38кг чемпіоном України став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Вашечкін. У фінальній сутичці Олександр переміг Олексія Яковчука з Миколаєва 3:0, 1:0.

детальніше >>>

Іван Ільницький – фіналіст чемпіонату України з боксу

Іван ІльницькийЩе один вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Ільницький (вип. 2010р.) боксуватиме у фіналі чемпіонату України, який у ці дні триває у Донецьку.
У півфінальному поєдинку вагової категорії до 56кг Іван переміг харків’янина Юрія Шестака 14:11. Суперником Ільницького за чемпіонський титул буде господар турніру Микола Буценко, який у іншому півфіналі «побив» Олега Прудкого з Черкас 26:13.
Нагадаємо, що напередодні до фіналу вагової категорії до 49кг вийшов студент ІІ курсу училища Назарій Куротчин.

Санкарі розпочали підготовку до передолімпійського сезону

В період з 29 вересня до 24 жовтня 2012р. національна збірна команда України з санного спорту разом із найближчим резервом виїжджала у м.м.Ліллегаммер (Норвегія) та Сігулда (Латвія), де на штучних льодових трасах розпочала повноцінну підготовку до зимового передолімпійського сезону 2012/2013 років. Спортсмени здійснили біля 150 спусків, отримали впевненість у їзді на швидкісному льоді і провели контрольні змагання.

Юніори «Карпат» кваліфікувались до вісімки кращих

Андрій Маркович24 жовтня 2012р. відбувся заключний, 14 тур попереднього етапу чемпіонату України з футболу серед юніорів віком до 19 років. Львівські «Карпати» зустрічалисяу Львові на стадіоні СКА з луцькою «Волинню» і перемогли 2:1. Приємно, що поміж кращих на полі у складі «Карпат» були цьогорічні випускники Львівського училища фізичної культури Юрій Яструб і Андрій Маркович. Власне, вони вдвох організували перший гол у ворота «Волині», який забив Маркович.
Ця перемога дозволила «Карпатам» посісти ІІ місце у групі Aі вийти у фінальну вісімку, яка розіграє між собою звання юніорського чемпіона.

Юрій Шварик у спортивній ходьбі п’ятий

Юрій Шварик
        5 місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьбі в категорії юніорів посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Шварик. 10км Юрій пройшов за 44.50,0хв. Чемпіоном України у цьому виді змагань став Андрій Гречковський з Київської обл.
Змагання проходили у м.Івано-Франківську 20 жовтня 2012р.

Лівач Оксана наслідує старшу сестру

Оксана Лівач2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових медалей завоювали учениці Львівського училища фізичної культури у перший день чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат 1997-1998р.р.н., який 24-26 жовтня 2012р. проходить у м.Хмельницькому.
У ваговій категорії до 32кг чемпіонкою України стала учениця 8 класу Марія Трофимчук. Марію підтримала її старша подруга, десятикласниця Оксана Лівач, яка перемогла у вазі до 37кг. Усіх своїх суперниць Оксана долала за явною перевагою. У своїй боротьбі Оксана наслідує старшу сестру, цьогорічну випускницю училища Марію Лівач, яка нещодавноперемогла на молодіжному чемпіонаті.

Гуцуляк їде до збірної

Олексій Гуцуляк
     Учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олексій Гуцуляк запрошений до юнацької збірної команди України з футболу (гравці віком до 16 років) для участі у міжнародних товариських матчах зі збірною Швейцарії. Ігри відбудуться 30 жовтня і 1 листопада 2012р. у м.Києві.

Роберт Мартон: «Кумиром у боксі є Олександр Усик»

Роберт МартонПопри свій зовсім юний вік цей спортсмен вже гучно заявив про себе не лише на українській, а й на європейській арені. Боксер із Мукачевого Роберт Мартон, який навчається у Львівському училищі фізичної культури своїми перемогами торує собі вершину на боксерський Олімп. Відтак, 13-14 жовтня у польському Вроцлаві відбувся VI Міжнародний турнір з боксу «Полонія». Участь у ньому взяли дві команди з Польщі, дві команди з Чехії та Львівська команда боксерів. Зокрема львівські боксери зуміли привезти із Польщі чотири нагороди. У ваговій категорії 80 кг перемогу здобув Роберт Мартон. Медальний успіх свого партнера закріпили його товариші по львівській команді. Зокрема, золоту нагороду у категорії 75 кг виборов Тарас Негрибінчик, який переміг поляка, минулорічного призера чемпіонату Європи. Також наші боксери вибороли ще дві срібні нагороди. Їх володарями стали Олександр Далекорей (52 кг) та Андрій Умриш (50 кг). Тож нашу розмову із Робертом Мартоном ми розпочали з привітань та розпитали його про баталії «Полонії», а також кумирів у боксі.

Свистіль і Пантєлєєва розіграли національний Кубок

Юлія СвистільПодвійною перемогою студенток Львівського училища фізичної культури закінчився Кубок України з фехтування на шпагах в категорії юніорок, який 10-19 жовтня 2012р. проходив у м.Миколаєві.
У фінальному поєдинку зустрілися третьокурсниця, учасниця Ігор Лондонської олімпіади Ксенія Пантєлєєва та студентка ІІ курсу Юлія Свистіль. Перемогла молодша за рангом і стала володаркою національного Кубку.

Назарій Куротчин у фіналі боксерського чемпіонату

Назар КуротчинСтудент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Назарій Куротчин вийшов у фінал чемпіонату України з боксу, який у ці дні триває у Донецьку.
У півфіналі вагової категорії до 49кг Назар впевнено переміг Максима Чулячєєва з Бердичева 17:9 і у фіналі боксуватиме з харків’янином Віктором Денисовим.
За вихід у фінал сьогодні побореться і Іван Ільницький (вип. 2010р.). Його суперником буде також харківський боксер Юрій Шестак.

Вболіваємо за «Галичанку»

26 жовтня 2012р. у Суперлізі чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд стартує ІІ етап змагань – спарені роз’їзні ігри. Подаємо календар ігор львівської «Галичанки» у І колі цього етапу змагань:

У Європі будуть континентальні ігри

Патрік ХіккіПід час свого виступу на ІІІ спортивному конгресі України з доповіддю «Сучасні тенденції розвитку світового олімпійського руху. Співпраця МОК та ЄОК з НОКами: нові проекти та перспективи» президент Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) Патрік Хіккі озвучив, що ЄОК працює над ідеєю проведення на Європейському континенті Європейських ігор на зразок Азійських чи Панамериканських.

Качараба і Яструб відчули данську силу

Тарас КачарабаЗбірна юнацька команда України з футболу (гравці віком до 18 років) провела два товариські матчі з ровесниками із Данії. У першому матчі була зафіксована бойова нічия 1:1, у другому українці поступилися 0:3. На відміну від першої гри наші футболісти припустилися значної кількості помилок при розіграші «стандартів».
У складі збірної України данську силу відчули на собі цьогорічні випускники відділення футболу Львівського училища фізичної культури Тарас Качараба і Юрій Яструб.

Ігор Кізима – майстер спорту України

Ігор КізимаУчень 10 класу Львівського училища фізичної культури Ігор Кізима не тільки став триразовим переможцем юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішені (м.Вінниця, 15-20 жовтня 2012р.), а й виконав норматив майстра спорту України. У вправі ГП-11а він показав результат 375 очків. Вітаємо!

Тарас Андрушко – найкращий стрілець юніорського чемпіонату

Тарас АндрушкоСпеціальним призом – Кубком Поділля – за найкращий результат відзначений цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Тарас Андрушко на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів, який 15-20 жовтня 2012р. відбувся у м.Вінниці.
Тарас посів І місце у стрільбі з пневматичної зброї, показавши результат екстра-класу – 695 очків (з фіналом).