Львівський коледж спорту запрошує на навчання

На навчання приймаються перспективні спортсмени у 7-11 класи на такі спортивні спеціалізації: бокс, веслування на байдарках і каное, вільна та жіноча боротьба, велоспорт, водне поло (хлопці), гандбол (дівчата), кульова стрільба, легка атлетика, санний спорт, стрільба з лука, сучасне п"ятиборство, фехтування, футбол.

Друге "срібло" Віталія Вергелеса на Кубку світу у Познані

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес виборов другу "срібну" нагороду на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який у ці дні проходить у м.Познані (Польща) - на цей раз у складі екіпажу каное-четвірки на дистанцію 500м. Асистували Віталію ковельчани Андрій Рибачок і Юрій Вандюк та Данило Харечко з Южного. Перемогу у цьому виді змагальної програми здобули польські веслярі. На третьому місці ще одна українська "четвірка": Олег Боровик, Андрій Захаров, Віктор Свиридюк та Павло Алтухов.

Юлія Бірюкова - переможниця п'ятого етапу професійної жіночої велогонки по Тюрінгії

Вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Бірюкова здобула перемогу на п'ятому етапі професійної багатоденної жіночої велогонки по Тюрінгії (Німеччина). На фініші Юлія на 4 секунди випередила австралійку Александру Менлі та польку Марту Лах.

Віталій Вергелес та Анастасія Горлова - срібні призери Кубка світу з веслування

Вихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Анастасія Горлова вибороли срібні медалі на ІІ етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який з 26 до 29 травня 2022 р. проходить у м.Познані (Польща).

Троє вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з фехтування

27 травня у столиці Естонії м.Таллінні стартує чемпіонат Європи з фехтування серед молоді віком до 23 років. У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу троє вихованців Львівського коледжу спорту. Це шпажист Віталій Свистіль та рапіристи Данило Гойда І Ігор Юрін.

Ілля Квасниця та Марко Сапуга запрошені до юніорської збірної України з футболу

Юніорська збірна України з футболу 24 травня 2022 р. у м.Зейст (Нідерланди) розпочала підготовку до елітраунду кваліфікації чемпіонату Європи серед гравців віком до 19 років. Головний тренер збірної Володимир Єзерський запросив на підготовку 22 футболістів, серед них вихованців Львівського коледжу спорту Іллю Квасницю та Марка Сапугу.

Анастасія Горлова та Віталій Вергелес на етапі Кубка світу у Рачіцах дванадцяті

У селищі Рачіце, де знаходиться головний веслувальний центр Чехії, 20-22 травня 2022 р. відбувся І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.

Вихованці коледжу спорту доклалися до історичної перемоги молодіжного "Руху"

Молодіжна команда львівського "Руху" у двох перенесених матчах чемпіонату України з футболу серед юніорів віком до 19 років здобула перемоги над петровським "Інгульцем" 6:1 та ковалівським "Колосом" 3:0 і з 47 очками очолила турнірну таблицю першості. У зв'язку з тим, що чемпіонат через воєнний стан припинений і не буде завершений, статус-кво лідера дозволив молодим "рухівцям" здобути пряму путівку у молодіжну лігу УЕФА. Друга путівка дісталася футболістам "Шахтаря" у зв'язку з тим. що перша команда донецького клубу виборола пряму путівку у Лігу чемпіонів УЕФА. Поза турніром вперше в історії опинився резерв київського "Динамо".

Одинадцятикласниця коледжу спорту Яна Чучмарьова у топ-10 юніорського Кубка світу зі стрільби

У м.Зуль (Німеччина) 20 травня 2022 р. завершився Кубок світу з кульвої стрільби серед юніорів. У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м 10 місце на Кубку посіла учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова. Результат Яни - 563 очки і до фіналу їй забракло лише 2 пункти.

Одинадцятикласник коледжу спорту Іван Завадський - срібний призер Всесвітньої Гімназіади з боксу

У Нормандії (Франція), де з 14 до 22 травня 2022 р. проходить Всесвітня Гімназіада - світові мультиспортивні змагання школярів віком від16 до18 років, відбулися фінальні поєдинки з боксу.

Одинадцятикласниця коледжу спорту Яна Зензелюк - бронзова призерка Всесвітньої Гімназіади з боксу

У Нормандії (Франція), де у ці дні проходить Всесвітня Гімназіада - світові мультиспортивні змагання школярів, відбулися півфінальні поєдинки з боксу. У ваговій категорії до 66кг серед дівчат бронзовою призеркою Гімназіади стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Яна Зензелюк. За вихід у фінал турніру Яна за очками поступилася казашці Селдіш Бакит.

Дмитро Данилюк - срібний призер юніорського чемпіонату Італії з боротьби

Учень 10 класу Львівського коледжу спорту Дмитро Данилюк посів ІІ місце і виборов срібну медаль на чемпіонаті Італії з вільної боротьби серед юніорів у ваговій категорії до 79кг.

Ватерполісти Львівського коледжу спорту змагаються у Європі

Ватерполісти - школярі Львівського коледжу спорту, які під час війни знаходяться у Польщі у спорідненому закладі - Комплексі загальноосвітніх шкіл спортивної майстерності м. Островця Свєнтокшиського, де з ласки гостинних господарів навчаються і тренуються, взяли участь у двох турнірах.

Троє вихованців Львівського коледжу спорту запрошені до молодіжної збірної України з футболу

17 травня 2022 р. молодіжна збірна України з футболу у Стамбулі (Туреччина) розпочинає підготовку до заключних матчів відбіркового турніру чемпіонату Європи-2023 серед гравців віком до 21 року. На команду чекають зустрічі зі збірними Фарерських островів (1 червня), Північної Македонії (5 червня), Франції (9червня) та Вірменії (12 червня).

Троє вихованців Львівського коледжу спорту у національній збірній України з футболу

Як відомо, національна збірна команда України з футболу 1 червня 2022 р. проведе надважливу відбіркову гру із збірною Шотландії за попадання у фінальну частину чемпіонату світу-2022. Зустріч відбудеться на стадіоні "Гемпден-Парк" у Глазго. У разі перемоги в Шотландії на нашу команду 5 червня чекає фінальне випробування із командою Уельсу.