Степан Родак: «Вже впродовж багатьох років Львівське УФК перебуває серед лідерів»

Степан Родак та Ірина МерленіЩо об’єднує борчиню Ірину Мерлені, фехтувальницю Яну Шемякіну, стрільця Мирослава Ігнатюка, лучників Дмитра Грачова, Маркіяна Івашка, веслувальника Василя Березу, легкоатлетів Андрія Скварука, Христину Стуй, футболістів Андрія Баля, Вадима Тищенка, Володимира Татарчука, гімнаста Богдана Макуца, ватерполіста Миколу Смирнова?

У Грачова «бронзовий» Гран Прі

Дмитро ГрачовУ м.Ечм'яджін (Вірменія) триває ІІ етап Гран Прі Європи зі стрільби з лука.
Тільки, що закінчилися фінали у командних змаганнях. Чоловіча збірна України, сформована львівськими лучниками Євгеном Марченком, Ярославом Мокринським та вихованцем Львівського училища фізичної культури Дмитром Грачовим, у півфіналі поступилася росіянам 208:220, а у «бронзовому» поєдинку здолала Польщу 218:216. Переможцем Гран Прі Європи стала російська збірна, яка у фіналі перемогла китайців 224:216.

Дмитро Алєксєєв виборюватиме європейську кваліфікацію

Дмитро Алєксєєв30 травня – 2 червня 2013р. у м.Крані (Словенія) відбудуться кваліфікаційні ігри чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків. Суперниками українців у відбірній групі будуть збірні Білорусі, Молдови, Словенії, Франції та Швейцарії. Дві кращі команди з групи виходять у наступне коло – ігри з вибуванням.

Юніори «Карпат» у чемпіонаті четверті

Закінчився І історичний чемпіонат України з футболу серед юніорів – гравців віком до 19 років.
Переможцем юніорської першості стали резервісти київського «Динамо». На другому місці маріупольський «Іллічівець», бронзові нагороди в активі донецького «Шахтаря». Юніори львівських «Карпат» четверті, причому донечанам поступилися лише за додатковими показниками – у обидвох команд по 24 очки.

Андрій Маркович запрошений до збірної

Андрій Маркович
    У середу, 29 травня 2013р., розпочався навчально-тренувальний збір юнацької збірної команди України з футболу (гравці віком до 18 років).

Боксери ЛУФК відзначились на «Кубку Карпат»

Андрій Тишковець
     22-26 травня 2013р. у Моршині, що на Львівщині, відбувся традиційний
VIII міжнародний юнацький турнір «Кубок Карпат» з боксу.
У ваговій категорії до 50кг ІІ місце посів учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Андрій Тишковець.

Олег Овчаренко – майстер спорту України

Олег Овчаренко
      Учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олег Овчаренко став майстром спорту України з боротьби дзюдо. Високого спортивного звання Олег удостоєний за перемогу на юнацькому чемпіонаті України та 5 місця на етапах Кубка Європи у м.м.Тепліце (Чехія) та Києві.

Недавню юнацьку «бронзу» Дикий поміняв на «срібло»

Олександр ДикийЯк ми вже повідомляли, не так давно на юнацькому чемпіонаті України із сучасного пятиборства у м.Дніпропетровську (7-9 травня 2013р.) учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Дикий виборов 2 бронзові нагороди – у особистих та командних змаганнях серед хлопців-триборців.

До чемпіонства ватерпольного «Динамо» приклалися вихованці ЛУФК

У м.Львові в басейні СКА 27 травня 2013р. завершилися ігри VI заключного туру ХХІІ чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.
Перемігши почергово збірну Севастополя 15:4, у принциповому вирішальному матчі «Іллічівець» з Маріуполя 9:7 та харківський «Слобожанець» 21:11, вперше за останні 18 років чемпіоном України стала команда львівського «Динамо».

Юрій Федечко у фіналі Кубка світу

Юрій Федечко31 травня – 1 червня 2013р. у м.Нижньому Новгороді (Російська Федерація) пройде фінал Кубка світу-2013 з сучасного пятиборства.
У складі збірної України у фіналі світового Кубка змагатиметься і минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко.

У квітні на Львівщині найкраща Палеха

Катерина ПалехаІз обранням Віктора Шемчука головою відділення НОК України виконком відділення відновив визначення кращого спортсмена місяця у нашій області.
       У квітні кращими визначені представниці стрільби з лука Катерина Яворська та вихованка Львівського училища фізичної культури, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.).

Шишка і Чачуа у фінал Євро не відібрались

Михайло Шишка
   У м.Краснодарі (Російська Федерація) закінчився кваліфікаційний елітраунд чемпіонату Європи з футболу серед юніорів (гравці віком до 19 років), участь у якому взяла і збірна команда України.

Маркіян Івашко: «У Шанхаї хотілося виступити краще та здобути нагороду»

Маркіян Івашко У китайському Шанхаї з 13-19 травня вирували баталії першого етапу Кубка світу зі стрільби з лука, в якому в складі національної збірної України взяв участь і досвідчений львівський лучник, вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко.

Надія Луцик – чемпіонка України зі стипль-чезу

Надія Луцик27 травня 2013р. у Донецьку фінішував командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 1996р.н. і мол.
В останній день змагань на оновлених доріжках стадіону «Олімпійський», який через місяць прийматиме юнацький чемпіонат світу, відзначилася учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Надія Луцик. З часом 7.26,70хв. Надя перемогла у забігу на 2000м з перешкодами. Третьою фінішувала однокласниця Наді Сніжана Долинчук – 7.48,18.

На молодіжному Кубку Бурак перемогла з результатом світового рівня

Христина БуракУ Львові на стрільбищі СКА 22-26 травня 2013р. пройшов І етап Кубка України з кульової стрільби серед молоді віком до 20 років.
    Блискучу суму у стрільбі з пневматичного пістолета набрала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Христина Бурак. За 40 пострілів Христина настріляла 386 очків, що на 2 очки перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу і є результатом світового рівня.