Клод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірах

У Львові 27-28 січня 2023 р. відбувся КУбок України з фехтування на рапірах.
 В дуелях чоловіків переможцем Кубка став вихованець Львівського коледжу спорту Клод Юнес. У вирішальному бою за першість Клод здолав киянина Андрія Погребняка 15:9. Ще один недавній випускник коледжу Данило Гойда виборов бронзову медаль, Максим Гаравський посів 5 місце.

Результати конкурсу на кращу Інтернет-презентацію класного колективу

Впродовж першого семестру у Львівському фаховому коледжі спорту тривала напружена творча пора – робота над створенням інтернет-презентацій класних колективів. Усі учні разом із класними керівниками намагалися представити якомога цікавіше свій клас і кожне спортивне відділення. У цій діяльності учні змогли реалізувати свій творчий потенціал, проявити індивідуальність, показати своє бачення класного колективу.

Футболісти Львівського коледжу спорту успішно стартували у чвертьфіналі Кубка ДЮФЛУ

25-26 січня 2023 р. відбулися перші матчі 1/4 фіналу Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ), участь у яких беруть команди Львівського коледжу спорту.
 Команда 8 класу у неділю приймала на своєму полі івано-франківську "Ніку". Гра вийшла досить напруженою - івано-франківчани виявилися добре організованим колективом і чинили впертий опір господарям. І хоч наша команда мала територіальну і ігрову перевагу, реалізувати її ніяк не вдавалося. І все ж таки Данилу Кашубі вдалося забити переможний гол - 1:0 на нашу користь.

Анна Шкрет та Андрій Муц - четверті лауреати юніорського Кубка світу з санного спорту

Поки перші номери юніорської команди України готувалися до чемпіонату світу серед санкарської еліти, найближчий резерв збірної взяв участь у V та VI етапах Кубка світу серед юніорів, які 18 - 21 січня 2023 р. відбулися у м.Блуденц, що у Австрії.
 Найкраще юні українці виступили у змішаній командній гонці, де посіли 4 місце. У складі української збірної виступали минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Анна Шкрет, учень 10 класу Андрій Муц та двоє кременчан Антон Шевчук і Максим Панчук.

Софія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування

У м.Салоніках (Греція) 28-29 січня 2023 р. відбувся етап Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах. Змагалися атлети віком до 17 років.
 У командній першості серед дівчат переможцем цих європейських змагань стала збірна команда України, у складі якої виступала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Софія Стогній.

Кароліна Келюх - бронзова призерка Гран Прі Польщі з велоперегонів на треку

У м.Прушкові, що біля Варшави, 27-29 січня 2023 р. відбулися міжнародні змагання "Гран Прі Польщі" з велоперегонів на треку.
 У командному спринті серед жінок бронзовими призерками Гран Прі стала збірна команда України у складі учениці 11 класу Львівського коледжу спорту Кароліни Келюх, харків'янки Алли Білецької та представниці Миколаєва Єлизавети Холод. Попереду українок опинилися команди Польщі та Чехії.

Вадим Микиєвич та Богдан Бабура на молодіжному чемпіонаті світу з санного спорту у шестірці кращих

У м.Обергофі (Німеччина) 27-29 січня 2023 р. у програмі чемпіонату світу з санного спорту визначені також переможці серед атлетів віком до 23 років.
 У з'їздах на двомісних санях у шестірку кращих увійшов український екіпаж у складі студентів І курсу Львівського коледжу спорту Вадима Микиєвича та Богдана Бабури.

Пам'ятай про Крути

Студентка коледжу спорту Олександра Мох на чемпіонаті світу з санного спорту одинадцята

У м.Обергофі (Німеччина) 27-29 січня 2023 р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту.
 У з'їздах на двомісних санях 11 місце серед жінок на чемпіонаті посів український екіпаж у складі вихованок Львівського коледжу спорту студентки ІІ курсу Олександри Мох та випускниці Олени Стецків. Переможницям - німецькій парі Джессіці Дегенхардт та Шаєн Розенталь українки поступилися лише 1,481сек.

Уляна Рачинська - переможниця командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

У м.Києві 28-29 січня 2023 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
  У бігу на 1500м переможницею чемпіонату серед жінок стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни - 4.28,56хв.

Алевтина Дубіль - срібна призерка юніорського чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

У м.Києві 20-22 січні 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.
 У стрибках у висоту срібною призеркою чемпіонату серед дівчат стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Алевтина Дубіль. Результат Алевтини - 164см.
 Серед хлоців 5 місце посів однокурсник Дубіль Олександр Кравчук. Олександр стрибнув на 196см, що є його особистим рекордом.

Четверо студентів коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті світу з санного спорту

27-29 січня 2023 р. у німецькому Обергофі відбудеться чемпіонат світу з санного спорту.
 У складі національної збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу четверо студентів Львівського коледжу спорту. Це першокурсники Данило Марціновський, Вадим Микиєвич, Богдан Бабура та другокурсниця Олександра Мох.

Панциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні

У Львові 20-24 січня 2023 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед юніорів. Змагалися молоді лучники віком до 20 років.
 В дуелях юніорів на особисту першість переможцем чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександр Панциру. У поєдинку за чемпіонство Олександр здолав сумчанина Артема Батраченка 6:0. Минулорічний випускник коледжу Олексій Чепік посів ІІІ місце і виборов бронзову медаль.

Футбольні команди Львівського коледжу спорту у чвертьфіналі Кубка ДЮФЛУ

21 і 22 січня 2023 р. відбулися ігри 1/8 фіналу Кубка ДЮФЛУ (Дитячо-юнацької футбольної ліги України), участь у яких взяли команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
 Команда 8 класу на полі коледжу приймала чернівецьку "Спарту". Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 5:0. Забитими м'ячами у нашій команді відзначилися Максим Москвітін, Матвій Кашуба, Василь Гураль, Юрій Бабірад та Маркіян Панчишин.

Матвій Хацинський та Кароліна Келюх у топовій семірці міжнародних змагань "Паневежис-2023"

У м.Паневежисі (Литва) 20-21 січня 2023 р. відбулися міжнародні рейтингові змагання "Паневежис-2023" з велоперегонів на треку.
 У гонці скретч в категорії юніорів 5 місце у Паневежисі посів учень 11 класу Львівського коледжу спорту Матвій Хацинський. Свій успіх Матвій повторив і в гонці за очками.