Головна

Голговська, Станчева та Модна - переможниці представницького міжнародного турніру "Tallinn Open"

Біля 2400 учасників з 32 країн світу взяли участь у міжнародному турнірі "Tallinn Open" з видів спортивної боротьби, який 24-26 березня 2023 р. відбувся у столиці Естонії. Атлети юнацьких вікових категорій змагалися відразу на 14 килимах. Це найбільш представницький борцівський турнір у Європі.
 У ваговій категорії до 45кг серед дівчат віком до 13 років переможницею турніру стала учениця Львівського коледжу спорту Юлія Голговська. Однокласниця Юлії Мартіна Модна не мала собі рівних у вазі до 35кг.

детальніше >>>

Двадцять шість вихованців Львівського коледжу спорту готуються до ІІІ Європейських ігор

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом від 9 лютого 2023 року №679 затвердило список кандидатів на участь у ІІІ Європейських іграх, які 21 червня-2 липня відбудуться у польському Кракові.
  У списку 26 вихованців Львівського коледжу спорту.
 У веслуванні на байдарках і каное це як досвідчені заслужені майстри спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор, чемпіон світу та Європи Тарас Міщук, чемпіон світу та Європи Віталій Вергелес, майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи Анастасія Горлова, так і молоді перспективні веслувальники майстри спорту Тарас Мазовський і Валерія Терета.

Вихованка Львівського коледжу спорту Марія Гладун буде грати у хорватському чемпіонаті

Вихованка відділення гандболу Львівського коледжу спорту Марія Гладун підписала контракт з гандбольним клубом "Локомотив" Загреб і буде грати у хорватському чемпіонаті.
 Загребський "Локомотив" сьогодні є лідером чемпіонату Хорватії і претендентом на участь у Європейській лізі чемпіонів.

Учні Львівського коледжу спорту успішно виступили на чемпіонаті України з боротьби серед кадетів

16 медалей вибороли учні Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 15-18 березня 2023 р. відбувся у Полтаві.
 Серед дівчат чемпіонками України стали десятикласниця Єлизавета Кулаківська та учениця 9 класу Дарина Зайшла (на світлинах).
 Відразу п'ятеро борчинь піднялися на другу сходинку нагородного подіуму. Срібними медалістками чемпіонату стали учениця 8 класу Іванна Лук'яненко, дев'ятикласниці Христина Демчук, Вікторія Пристанська, одинадцятикласниці Ірина Борисюк та Надія Соколовська.
 ІІІ місце посіли учениці 9 класу Ангеліна Бондаренко і Альбіна Клєфас, одинадцятикласниці Аделіна Бондаренко та Катерина Мельник.

Ватерполісти Львівського коледжу спорту кваліфікувались на кадетський чемпіонат Європи

У м.Тиргу-Муреш (Румунія) 16-19 березня 2023 р. відбувся кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи з водного поло серед гравців віком до 17 років у групі "С", участь у якому взяла збірна команда України.
 Впродовж турніру українська команда заграла 4 матчі, у яких отримала 3 перемоги і зазнала однієї поразки. Україна перемогла Молдову 13:7, Швейцарію 15:6, Ірландію 19:3 і поступилась господарям 5:9, набрала 9 турнірних очків і посіла ІІ місце у групі. Цього виявилося достатньо, щоб кваліфікуватись у фінальну частину континентальної першості, яка у серпні відбудеться у Туреччині.

Десятикласники Львівського коледжу спорту - переможці всеукраїнського турніру "Utmost Cup" з футболу

Завдячуючи співпраці з футбольним клубом "Карпати", футбольні команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" мають можливість брати участь у відкритому всеукраїнському турнірі "Utmost Cup", який традиційно проводиться весною у м.Вінниці для юнацьких команд різних вікових категорій.
 Так, 16-19 березня 2023 р. у такому турнірі серед гравців віком до 16 років взяла участь команда 10 класу коледжу.

Восьмикласник коледжу спорту Остап Біляк - переможець юнацького чемпіонату України з плавання

У м.Броварах 17-19 березня 2023 р. відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків віком до 14 та дівчат віком до 13 років.
 На дистанції 200м брасом переможцем чемпіонату став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Остап Біляк. Дистанцію Остап проплив за 2.37,26хв і на 3,78сек випередив срібного призера Максима Єрьоміна з Дніпра.

Шестеро вихованців Львівського коледжу спорту у молодіжній збірній України з футболу

Готуючись до фінального турніру чемпіонату Європи з футболу серед гравців віком до 21 року, який улітку пройде на футбольних полях Грузії та Румунії, молодіжна збірна України 20-27 березня 2023 р. проведе навчально-тренувальний збір, під час якого заграє два товариські матчі з командами Данії (24 березня) та Італії (27 березня).

Десятикласниця Львівського коледжу спорту Ілона Крупа візьме участь у чемпіонаті Європи

Головний тренер національної жіночої збірної команди України зі спортивної гімнастики Андрій Береговий оголосив склад команди на участь у чемпіонаті Європи, який 11-16 квітня 2023 р. відбудеться у турецькій Анталії.
 Серед чотирьох учасниць збірної у Анталії буде змагатися і учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Ілона Крупа.

Єлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтування

У м.Вроцлаві (Польща) 16-20 березня 2023 р. відбулися традиційні міжнародні дитячі змагання "Challenge Wratislavia" з фехтування.

На відкритій першості Львівського коледжу спорту переглядали майбутніх учнів

Цими днями в легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові під патронатом НОК України відбулася легкоатлетичні змагання серед юнаків та дівчат 2009-2011 р.н. на призи львівських олімпійців. Такі традиційні змагання чимало років поспіль відбуваються як відкрита юнацька першість Львівського фахового коледжу спорту з легкої атлетики у приміщенні, а їхнім завданням є переглянути майбутніх учнів одного з найкращих в Україні спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.

Студентка коледжу Олександра Хоменець - срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Румунії м.Бухаресті 17 березня 2023 р. завершилася жіноча програма чемпіонату Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
 Другого дня змагань срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Олександра посіла ІІ місце у ваговій категорії до 57кг.

«У кожнім слові Кобзаря живе майбутня Україна…»

З нагоди вшанування памяті духовного символа України в коледжі відбулася низка заходів. Учитель української мови Мацюх Г.Р. та бібліотекар Мартинова І.Ю. із учнями 9-б та 9-в класів провели тематичне заняття, присвячене 209-річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Підсумки тижня іноземних мов у Львівському коледжі спорту

Упродовж тижня іноземних мов (27.02.-04.03.2023р.) у Львівському коледжі спорту проходили різноманітні заходи, де учні 7-11 класів  не тільки показали  свої знання, а й творчі навички, ділилися  досягненнями в спорті, креативністю  та лідерськими якостями.
Тиждень іноземних мов  проходив під гаслом «Modern Trends in English as a world spoken language» (сучасні тренди в англійській мові як мови міжнародного спілкування).

Соломія Винник і Анастасія Алпеєва - чемпіонки Європи, Марія Винник - бронзова призерка

У столиці Румунії м.Бухаресті, де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, 17 березня 2023 р. перші нагороди розіграли жінки.
У ваговій категорії до 59кг чемпіонкою Європи стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Винник.
 Соломія блискуче провела весь турнір і всіх своїх суперниць перемогла з відчутною перевагою. Перед Соломією не встояли норвежка Аннете Хуає (рахунок 12:1), шведка Евеліна Хульцен (12:0), туркеня Ебру Дагбасі (10:1) та у фіналі Амель Ребія з Франції (перемога на туше).