Вихованки ЛУФК стартують у престижному міжнародному турнірі

21 лютого 2014р. у столиці Болгарії м.Софії стартує престижний міжнародний турнір «Дан Колов - Нікола Петров» з видів боротьби, участь у якому візьме і збірна команда України.

Вічная пам’ять Героям, полеглим за свободу і волю в Україні!

Медальний успіх велосипедистів ЛУФК на юнацькому чемпіонаті України

Юлія Бірюкова18 медалей, в тому числі 4 золотих, 8 срібних та 6 бронзових, завоювали велосипедисти Львівського училища фізичної культури у змаганнях юнаків і дівчат на зимовому чемпіонаті України (м.Львів, 13-17 лютого 2014р.).
     9 нагород в активі десятикласниць Львівського училища фізичної культури Діани Галик та Юлії Бірюкової (на фото).

Серед юніорів найкращі Софія Кузнєцова та Віталій Підківка

У рамках зимового чемпіонату України з велоспорту нагороди розіграли спортсмени юніорської вікової категорії.
Серед юніорок учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Софія Кузнєцова (на фото) перемогла у гіті на 500 м з місця та була двічі другою у кейріні та командному спринті. У спринті Софії  асистувала на рік молодша Діана Галик.

Роман Гладиш та Софія Кузнєцова – срібні призери зимового чемпіонату України

13-17 лютого 2014р. у м.Львові на велотреку СКА відбувся зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту.
     У змаганнях чоловіків студент І курсу Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш виборов дві нагороди: «срібну» - у командній гонці переслідування на 4 км та «бронзову» - у груповій гонці.

Олег Овчаренко – чемпіон України з боротьби дзюдо

Учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Олег Овчаренко посів І місце на чемпіонаті України
з боротьби дзюдо серед юнаків віком до 17 років, який з 11 до 14 лютого 2014р. проходив у Луцьку.
   У фіналі вагової категорії до 55кг Олег поборов киянина Ярослава Скопненка.

Катерина Палеха: «У спорті підйоми обов’язково чергуються з падіннями»

У затвердженому Міністерством молоді і спорту списку членів національної збірної зі стрільби з лука на 2014 рік - п’ятеро львів’ян і усі вони вихованці Львівського училища фізичної культури.

40 вихованців ЛУФК – кандидати на участь у Іграх ХХХІ олімпіади

Міністерство молоді та спорту України затвердило список спортсменів,
які включені до числа кандидатів на участь у Іграх ХХХІ олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
     На загал, у списку 608 атлетів з 29 видів спорту. Усі спортсмени поділені на 3 групи: елітна, провідна та перспективна. У числі кандидатів на ХХХІ Олімпійські ігри 40 вихованців Львівського училища фізичної культури, з них 14 - у елітній групі. Приємно, що 10 осіб ще навчаються в училищі.

Гандболістки ЛУФК - одноосібні лідери національної першості

У м.м. Києві та Броварах 12-15 лютого 2014 р. відбувся ІІІ тур чемпіонату України з гандболу серед дівчат 1999р.н. і мол.
     Команда Львівського училища фізичної культури грала у Броварах. Дівчата провели три зустрічі, у всіх трьох отримали перемоги і вийшли у одноосібні лідери національної першості.

Роман Захарків: "Чи можна виграти Олімпіаду на санках, яким 22 роки?"

Як ми вже повідомляли, 13 лютого на Олімпійських іграх у Сочі завершився турнір з санного спорту. В естафеті збірна України посіла 11-е місце з 12-и команд, що стартували.
Напередодні в двійках кременчанин Олександр Оболончик та вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Захарків (на фото) посіли 17-е місце з 19-и екіпажів.
     Про причини, що не дозволяють українцям займати високі місця, розповіли Олександр Оболончик і Роман Захарків.

Шхумова та Захарків одинадцяті в естафеті у Сочі

XXII зимові Олімпійські ігри в Сочі з впевненістю можна охарактеризувати як змагання з найбільшою кількістю дебютних дисциплін. Серед таких є і естафета у санному спорті.
     Українська команда у складі Андрія Кіся, Олександра Оболончика, а також вихованців Львівського училища фізичної культури Олени Шхумової і Романа Захарківа (на фото) посіла 11 місце.

Захарків на олімпіаді сімнадцятий

12 лютого 2014р. на ХХІІ зимових Олімпійських іграх у Сочі відбулися санні перегони на двомісних санях.
Український екіпаж у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа посів 17 місце.

Шхумова не витримала напруги олімпійських змагань

У Сочі у центрі санного спорту «Санки» фінішували змагання жінок на одномісних санях.
Впевнену перемогу отримала німецька санкарка, лідер сезону Наталі Гайзенбергер. Срібна медаль у співвітчизниці чемпіонки Тетяни Хюфнер, бронзовою медалісткою Ігор стала американка Ерін Хемлін. Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків двадцять шоста.

Ростислав Первачук – бронзовий лауреат Голден Гран Прі FILA

Вихованець Львівського училища фізичної культури Ростислав Первачук (вип. 2008р.) став бронзовим лауреатом ІІ етапу Голден Гран Прі FILA – Гран Прі Парижа з вільної боротьби.
В поєдинку за «бронзу» вагової категорії до 70кг Ростислав поборов Батзорога Буяньяра з Монголії 10:4.
Змагання проходили у столиці Франції 8-9 лютого 2014р.

Михайло Карпушин здобув гірськолижний Кубок

Михайло Карпушин
     3-4 лютого 2014р. на гірськолижному курорті «Буковель» відбувся І етап Кубка України з гірськолижного спорту.
     У категорії юнаків віком до 16 років переможцем Кубка став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Михайло Карпушин. Причому Михайло переміг як у слаломі, так і слаломі-гіганті.