Студент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на треку

На Київському відкритому велодромі 6-9 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань.
      У гонці скретч - різновиді групових перегонів чемпіоном України серед чоловіків став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Ганзін. Вихованець коледжу Роман Гладиш став бронзовим призером, а цьогорічний випускник Микита Яковлєв посів 7 місце.

Вихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"

На олімпіаді в Токіо 7 серпня 2021 р. були розіграні нагороди в жіночій боротьбі у ваговій категорії до 50кг.
           У сутичці за "бронзу" вихованка Львівського коледжу спорту Оксана Лівач зустрілася з американкою Сарою Хільдебрандт і, на жаль, поступилася 1:12. Отож, у підсумку Оксана у Токіо зупинилася за крок від "бронзи" і посіла 5 місце.
     Ще одна вихованка коледжу Марія Стадник, яка вже довший час виступає за Азербайджан, у іншому "бронзовому" фіналі впевнено 10:0 перемогла монголку Намуунцецег Цогт Очір і стала бронзовою призеркою ХХХІІ літніх Олімпійських ігор.

Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьма

4 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади у боротьбу за олімпійські нагороди вступили борчині вагової категорії до 57кг.
         Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна Кіт у стартовій сутичці поклала на лопатки представницю Тунісу Сівар Боусету, а от у 1/4 фіналу не підібрала ключів до олімпійської чемпіонки Ріо-2016 американки Хелен Мароуліс і поступилась 0:8.

Святослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніуму

У м.Львові 26-29 липня 2021 р. у програмі міжнародних велосипедних змагань на треку "Відкритий Кубок Львова" були розіграні нагороди чемпіонату України зі спринтерського омніуму.
        В категорії юніорів срібним призером чемпіонату став студент І курсу Львівського коледжу спорту Святослав Горбовий. У сумі трьох видів Святослав набрав 125 очок і 25 пунктами поступився харків'янину Данилу Кириченку.

Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у олімпійському липні

Виконком відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області визначив найкращого спортсмена Львівщини за результатами олімпійського липня.
    Цього почесного титулу удостоєний вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов.

Вихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у Токіо двадцять другий у стрільбі з гвинтівки

2 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади відбулися змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50м.
  Вихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у кваліфікації настріляв 1166 очків, що у підсумку дало йому 22 місце.

Святослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів

У Львові 26-28 липня 2021 р. у програмі міжнародних рейтингових змагань "ВІдкритий Кубок Львова" з велоперегонів на треку відбулися юніорські заїзди.

Вихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на треку

26-28 липня 2021 р. у Львові на критому велодромі СКА відбулися міжнародні рейтингові змагання "Відкритий Кубок Львова" з велоперегонів на треку. Поруч з сильнішими українськими велотрековиками участь у змаганнях взяли атлети з Білорусі, Литви та Польщі.
   У гонці медісон (перегони парами) срібними призерами змагань стали цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв та студент ІІІ курсу Андрій Ганзін. Хлопці поступилися лише першим номерам української збірної вихованцю коледжу Роману Гладишу та тернополянину Віталію Гриніву.

Вихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у Токіо

Вихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова виборола бронзову медаль ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо.
       Львів'янка посіла ІІІ місце у змаганнях з жіночої боротьби у ваговій категорії до 68кг.
У сутичці за "бронзу" Алла Черкасова поклала на лопатки олімпійську чемпіонку Ріо-2016 японку Сару Досьо.

У другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місці

2 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади розіграні нагороди у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м.
     Олімпійським чемпіоном у цьому виді олімпійської програми  став француз Жан Кікампуа, який у фінальній дуелі подолав кубинця Леуріса Пупо 34 на 29. Бронзова нагорода дісталася китайцю Лі Юхонгу.

У заявці футбольного "Руху" дев'ять вихованців Львівського коледжу спорту

23 липня 2021 р. стартував черговий чемпіонат України з футболу серед команд прем’єр ліги.
    У стартовому матчі львівський "Рух" на виїзді мінімально 1:2 поступився харківському "Металісту-1925".
     Матч став характерним тим, що у складі обидвох команд на поле вийшли відразу п'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту. Для вісімнадцятирічного Романа Дідика цей матч став дебютним у складі "Руху" у матчах української прем’єр ліги. Досвідчений Ярослав Мартинюк є капітаном львівської команди. Добре вписався у команду і двадцятирічний Ростислав Лях.

Вихованка коледжу спорту Марія Гладун - найцінніша гравчиня української гандбольної суперліги

Інтернет-видання XSPORT провело щорічне опитування по визначенню найціннішої гравчині української гандбольної суперліги за результатами сезону 2020/2021 років.
         За результатами опитування провідних українських тренерів і гравчинь MVP (most valuable player) ліги стала вихованка Львівського коледжу спорту і воротарка семиразового чемпіона України львівської "Галичанки" Марія Гладун.

Ілля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОР

У м.Умані 23-25 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед команд ДЮСШ і СДЮШОР.
        Серед хлопців вікової категорії до 14 років дворазовими переможцями чемпіонату стали учні 9 класу Львівського коледжу спорту Ілля Горлов та Денис Венгер. Ілля та Денис почергово перемогли у перегонах на каное-двійках на дистанції 500 і 1000м.
         Учениці 8 класу Марія Жук та Анастасія Федорчак вибороли срібні нагороди у байдарці-двійці на 500м. На дистанції 200м дівчата посіли 6 місце.
        Ще один восьмикласник Іван Козороз фінішував п'ятим у байдарці-одиночці на дистанції 1000м та сьомим - на 200м.

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр Григоришин

Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19-25 липня 2021 р. відбувся у столиці Угорщини м.Будапешті.
     Найкраще з них виступив учень 9 класу Олександр Григоришин, який посів 10 місце у ваговій категорії до 45кг серед борців-вільників. У кваліфікації у рівній боротьбі Олександр поступився казаху Аллану Оралбеку 4:4, поразка за останньою дією.

Вихованець спортколеджу Олег Царьков на Олімпіаді в Токіо сороковий у стрільбі

25 липня 2021 р. на олімпіаді у Токіо відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10м серед чоловіків.
        Вихованець Львівського коледжу спорту досвідчений Олег Царьков у кваліфікації настріляв 621 очко, що у підсумку дало йому 40 місце.
        Ще один українець Сергій Куліш з 623,5 очками посів 29 місце.