Шлях до олімпійських вершин Оксані Гергель перекрила азербайджанка Раткевич

18 серпня у Ріо розпочався олімпійський турнір з жіночої боротьби.
Першими у боротьбу вступили атлетки у вагових категоріях до 48, 58 і 69кг.
        У вазі до 58кг вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Гергель (на фото) у стартовому поєдинку 1/8 частини змагань не зуміла подолати опір досвідченої азербайджанки Юлії Раткевич, поступилась 5:7 і вибула із подальших змагань.

До фінальної олімпійської вісімки у стрільбі з трьох положень Царькову забракло лише 1 очко

14 серпня 2016р. стрільбою з малокаліберної гвинтівки на 50м з трьох положень серед чоловіків завершилася стрілецька програма Ігор ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро.
Свою другу золоту медаль на цих Іграх здобув італієць Нікколо Кампріані. Срібна нагорода дісталася росіянину Сергєю Каменському, «бронза» - французу Алексісу Рейну.

Павло Коростильов втратив шанс поборотись за олімпійські медалі

12-13 серпня 2016р. олімпійські нагороди у Ріо-де-Жанейро розіграли стрільці у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м.

У першій частині кваліфікаційних стартів серед лідерів досить неочікувано опинився другокурсник Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).

Олімпійська стометрівка Христині Стуй не пішла

Вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (на фото) не зуміла пройти через сито відбірних стартів з бігу на 100м у олімпійському Ріо-де-Жанейро і вибула із змагань вже після першого туру. Результат Христини 11,57сек виявився лише сорок першим.

Олег Царьков у стрільбі лежачи у Ріо дванадцятий

12 серпня у Олімпійському стрілецькому центрі у Ріо-де-Жанейро відбулися змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки лежачи на 50м серед чоловіків.
      Вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (на фото) у кваліфікації набрав 623,1 очків, шо дало йому підсумкове 12 місце.

Шпажистки у Ріо-де-Жанейро повторили лондонський результат

11 серпня на олімпіаді у м.Ріо-де-Жанейро відбувся командний турнір з фехтування на шпагах серед жінок.
Збірна команда України, у складі якої виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Яна Шемянкіна, Анфіса Почкалова та Ксенія Пантєлєєва, у стартовому поєдинку 1/8 фіналу перемогла господарок – збріну Бразилії 45:32, а у 1/4-ій поступилася лідерам світового рейтингу китаянкам 34:42.

Фехтувальне тріо ЛУФК стартує у командному турнірі олімпіади

11 серпня на олімпіаді у Бразилії відбудеться командний турнір з фехтування на шпагах серед жінок.
У стартовому поєдинку 1/8 частини змагань збірна команда України, у складі якої виступають вихованки Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова (на фото) і Ксенія Пантелєєва, зустрінуться з господарками – збірною Бразилії. Поєдинок розпочнеться о 15 год. за київським часом.

Американець Майкл Фелпс – двадцятиодноразовий олімпійський чемпіон

Перемігши 9 серпня на Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро у плаванні на 200м батерфляєм, а потім ще у складі збірної США у естафеті 4х200м вільним стилем, американський плавець
Майкл Фелпс (на фото) став двадцятиодноразовим олімпійським чемпіоном.

Черкащанин Сергій Куліш – перший український медаліст ХХХІ літніх Олімпійських ігор

Черкащанин Сергій Куліш (на фото) перший український медаліст ХХХІ літніх Олімпійських ігор.
У третій день олімпіади у Ріо-де-Жанейро Сергій Куліш виборов срібну медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м. Перемогу здобув італієць Нікколо Кампріані, бронзова нагорода в активі росіянина Владіміра Маслєннікова.

Царьков у Ріо замкнув фінальну вісімку

У олімпійському стрілецькому центрі у м.Ріо-де-Жанейро 8 серпня відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10м, участь у яких взяв вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (на фото).

Яна Шемякіна у Ріо не відстояла свій титул олімпійської чемпіонки

6 серпня 2016р. у Ріо-де-Жанейро, де у ці дні тривають ХХХІ літні Олімпійські ігри, відбувся жіночий турнір з фехтування на шпагах.
     Вихованка Львівського училища фізичної культури, олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (на фото) у 1/16 фіналу перемогла американку Кортні Харлі 14:13, а вже у наступному раунді неочікувано поступилася японці Нозомі Сато 8:11.

Павло Коростильов у Ріо тридцять п’ятий

У Ріо-де-Жанейро 6 серпня 2016р. відбувся олімпійський турнір зі стрільби з пневматичного пістолета на 10м.
Олімпійським чемпіоном неочікувано став в’єтнамський стрілець К'юан Вінг Хоанг, який у фінальній дуелі перестріляв бразильця Філіпе Алмейду Ву 202,5 на 202,1. Бронзова олімпійська медаль в активі китайця Ві Панга.

Перше «золото» Ріо виборола юна американська стрільчиха

Першою чемпіонкою Ігор ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро стала дев’ятнадцятирічна американська стрільчиха Вірджінія Трашер (на фото).
Трашер перемогла у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м, випередивши у фіналі досвідчених китаянок Лі Ду та Сілінг Ї.
Українка Наталія Кальниш посіла 9 місце, не добравши до фіналу лише 0,1 очка.

Степан Родак: «Олімпійські ігри – це особливі змагання. Тут справді має місце якась містика»

Як ми вже повідомляли, 15 липня 2016р. виконком Національного олімпійського комітету України затвердив склад олімпійської збірної команди України для участі у ХХХІ літніх Олімпійських іграх у м.Ріо-де-Жанейро.
      До Бразилії відправилось 206 українських спортсменів, в їх числі 15 вихованців Львівського училища фізичної культури.

Шемякіна і Пантелєєва отримали суперниць на олімпійському шпажному турнірі

У Ріо-де-Жанейро 4 серпня 2016р. відбулося жеребкування особистої першості у всіх видах фехтування.
У стартовому поєдинку 1/16 фіналу жіночого шпажного турніру, який пройде у суботу 6 серпня, вихованка Львівського училища фізичної культури, олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (на фото) зустрінеться з американкою Кортні Харлей (№16 світового рейтингу).