Головна

Учні ЛУФК вітали вчителів на стадіоні

Своєрідно відзначили День учителя і вшанували своїх педагогів учні та студенти Львівського училища фізичної культури. 6 жовтня 2012р. усе училище зібралося на стадіоні «Динамо», щоб позмагатися у загальнофізичній підготовленості.
Розпочалися змагання з урочистої частини. Директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак привітав увесь колектив з професійним святом і побажав вчителям, вихователям і тренерам, щоб вихованці радували їх своїми успіхами за учнівськими партами і перемогами на найпрестижніших змаганнях.
А далі розпочалися спортивні баталії. Представники різних видів спорту, які культивуються в училищі, змагалися між собою у бистроті, спритності, силі.

детальніше >>>

ГУОН відзначило кращих

Маряна ДмитрівЗа вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед учнівської молоді, успішну підготовку збірних команд області до фінальних змагань ІV Спортивних ігор школярів України Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації нагородило грамотами:
- Родака Степана Михайловича, директора училища.
- Дмитрів Мар’яну Богданівну, заступника директора з навчально - спортивної роботи.
- Козара Василя Миколайовича, вчителя гандболу.
- Надича Віталія Івановича, вчителя гандболу.
- Раковського Олександра Генадійовича, вчителя боротьби.
- Сазонова Олега Павловича, вчителя боротьби.
Вітаємо кращих!

В іграх школярів ЛУФК третє

Маряна КолосПідведені підсумки фінальних змагань за програмою ІVСпортивних ігор школярів України.
За результатами першості серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю Львівське училище фізичної культури посіло ІІІ місце.
Училище у школярській олімпіаді було представлене у 9 видах спорту. Найкраще виступили гандболістки (вчителі спорту Василь Козар, Віталій Надич) та учні відділення вільної боротьби (вчителі виду спорту Олександр Раковський, Олег Сазонов).
На загал, учні ЛУФК вибороли на іграх 7 золотих, 7 срібних, 10 бронзових нагород.

Катерина Мазепа – майстер спорту України з фехтування

Катерина МазепаУчениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Катерина Мазепа на чемпіонаті України з фехтування (м.Ужгород, 25 вересня – 3 жовтня 2012р.) посіла ІІІ місце у командних змаганнях шпажисток і тим самим підкорила норматив майстра спорту України.
Вітаємо Катерину і її молодого тренера Діну Пантєлєєву з першим вагомим успіхом у стінах училища.

Юнес і Почкалова – найсильніші фехтувальники України

Анфіса ПочкаловаВ ужгородському спорткомплексі «Юність» 25 вересня – 3 жовтня 2012р. відбувся чемпіонат України з фехтування. У змаганнях взяли участь 440 кращих вітчизняних мушкетерів і фактично ужгородськими стартами в Україні розпочався новий олімпійський цикл у цьому виді спорту.

Павло Коростильов – переможець Європейської молодіжної ліги зі стрільби

У м.Вроцлаві (Польща) 5-7 жовтня 2012р. відбувся фінал Європейської молодіжної ліги зі стрільби, участь у якому взяли 8 найкращих команд Європи за результатами відбірних змагань, що проводилися весною.
Ці змагання проходять під егідою Європейської конфедерації стрільби і носять командний характер. Спортсмени стріляють з пневматичної зброї і змагаються за принципом дуелей. Склад команди з кожного виду зброї (гвинтівка і пістолет) – 3 особи віком до 18 років незалежно від статі.

У львівських дербі перемагали старші

Юрій КутнийУ суботу, 6 жовтня 2012р., відбувся 5 тур групового турніру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд.
Усі чотири команди УФК грали у Львові: одинадцятикласники і дев’ятикласники зустрічалися з ФК «Львів», а команди 10 і 8 класів – з СДЮШОР «Карпати».
В обидвох львівських дербі перемогли старші у парах, молодші заграли унічию.

Гусяк і Остапчук – студентські світові чемпіонки

Ірина ГусякЩе 2 золоті медалі завоювали вихованки Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті світу з боротьби серед студентів, який у ці дні триває у фінському Куортане.
У ваговій категорії до 55 кг Ірина Гусяк (вип. 2010р.) по черзі перемогла росіянку Вікторію Шульгіну, китаянку Сенлянь Янг та молдованку Марію Есану, а Юлія Остапчук (вип. 2009р.) – туркеню Севім Гейреглі, угорку Габріелу Шлес та росіянку Інну Тражукову. Як підсумок, обидвоє – студентські світові чемпіонки.

З «Поділлям» заграли без проблем

U-17Футболісти 11 і 9 класів Львівського училища фізичної культури у середу 3 жовтня 2012р. заграли перенесені ігри ІІІ туру групового турніру чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд, викликані запрошенням цілого ряду гравців до юнацької збірної команди України U-17.
Суперником наших команд було хмельницьке «Поділля», а матчі відбулися на футбольному полі аграрного університету у Дублянах.
Обидва класи без проблем розібралися зі своїми суперниками. Старші перемогли з рахунком 8:0 (голи на рахунку Володимира Гладкого, Максима Грися (по 2), Дмитра Полюганича, Петра Намуйлика, Романа Дитка та Андрія Маляренка), молодші – 3:0 (відзначились Володимир Ніколаєв – двічі та Володимир Войтович.

Коростильов підібрався до стрілецької еліти

Павло КоростильовСправжньою сенсацією став виступ учня 9 класу Львівського училища фізичної культури Павла Коростильова на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби, який 26 вересня – 2 жовтня 2012р. приймало м.Львів. П’ятнадцятирічний вундеркінд впритул наблизився до національної стрілецької еліти. У вправі МП-10 (стандартний пістолет – 25м) Павло лише одним очком поступився олімпійському чемпіону Пекіна Олександру Петріву і посів ІІ місце. Об’єднавшись з Петрівим і іншим вихованцем училища Володимиром Пастернаком (вип. 2008р.) у команду Львівської області, Коростильов став чемпіоном України у цій же вправі у командних змаганнях.

Ірина Рибак – бронзовий лауреат студентського мундіалю

Рибак ІринаУ другий день студентського чемпіонату світу з боротьби на килими фінського містечка Куортане вийшли ще двоє вихованців Львівського училища фізичної культури.
У ваговій категорії до 48 кг Ірина Рибак (вип. 2011р.) розпочала з перемоги над туркенею Сумейєю Сезар 2:1 (0:6, 2:0, 4:1), а в півфіналі поступилася Най Ляй з Китаю 0:2 (0:3, 0:4). У поєдинку за «бронзу» Іра декласувала бронзову призерку чемпіонату Європи 2009р., господарку турніру Саріанну Саволю 4:1, 3:2. Отож, Ірина Рибак – бронзова лауреатка студентського мундіалю.

Василь Шуптар – чемпіон світу серед студентів

Василь ШуптарУ містечку Куортане, що на заході Фінляндії, 2 жовтня 2012р. стартував Х чемпіонат світу з видів боротьби серед студентів.
У перший день змагань звання університетського чемпіона виборов вихованець відділення боротьби Львівського училища фізичної культури Василь Шуптар (вип. 2011р.). Василь на одному диханні провів усі сутички у ваговій категорії до 60кг у вільній боротьбі, перемігши по черзі своїх візаві з Японії, Туреччини, Молдови та Франції.

Штаненко декласував бельгійців

Штаненко СтаніславУ той час, як один склад юнацької збірної команди України з футболу (U-17) виїжджав у Туркменію, де взяв участь у міжнародному турнірі за Кубок Президента цієї країни і де, як відомо, посів ІІ місце, інший, основний 25 і 27 вересня провів дві товариських зустрічі з однолітками з Бельгії.
У першому матчі підопічні Олександра Головка заграли унічию 1:1, а у другому декласували своїх суперників з рахунком 4:1.
У складі української збірної дві повні гри на полі провів учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Станіслав Штаненко.

Ірина Стельмах запрошена до збірної

Ірина Стельмах5-7 жовтня 2012р. у м.Орадя, що у Румунії, відбудеться міжнародний турнір «Кубок Карпат-2012» з гандболу, участь у якому візьмуть національні жіночі збірні господарів (2 команди), Угорщини та України. Ці змагання важливі для українок з огляду на підготовку до фінальної частини чемпіонату Європи, який відбудеться у грудні ц.р. у Сербії.
До складу української збірної запрошена вихованка Львівського училища фізичної культури, а сьогодні гравець львівської «Галичанки» Ірина Стельмах (вип. 2010р.).
Розклад ігор збірної України у Румунії:
5 жовтня – Угорщина; 6 жовтня – Румунія; 7 жовтня – Румунія мол.

Серед найвлучніших Грачов п’ятий

Дмитро ГрачовМіжнародна федерація стрільби з лука підвела підсумки Призу «Longines» для найвлучнішого стрільця сезону 2012р. Лауреатом Призу цього відомого швейцарського годинникового бренду стає стрілець окремо серед чоловіків і жінок, який впродовж змагального сезону має найбільше влучень у «десятку». До заліку ідуть результати, показані на етапах Кубка світу як у індивідуальній кваліфікації, так і у олімпійському раунді, починаючи з 1/16.
Отож, серед чоловіків найвлучнішим стрільцем з лука визнаний американець Бреді Еллісон, який впродовж кубкового сезону настріляв 173 «десятки». Другий у рейтингу француз Гаель Превост – 154, третій – кореєць Донг Хьюн Ім – 147. Вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (вип. 2001р.) з 125 попаданнями на 5 місці.