Владислав Железнов - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боксу

У м.Плоєшті (Румунія) впродовж 19-31 липня 2023 р. триває чемпіонат Європи з боксу серед юніорів.
 У ваговій категорії до 57кг бронзовим призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Владислав Железнов.
 У 1/2 фіналу Владислав поступився англійцю Адаму Мака, а до того послідовно переміг Владислава Маручару з Молдови та Маттео де Мікко з Італії.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільби

Успішно виступили вихованці Львівського коледжу спорту на літньому чемпіонаті України з кульової стрільби, який 11-18 липня 2023 р. відбувся у м.Вінниці.
  Дворазовим чемпіоном України у особистій першості став Володимир Пастернак. Володимир переміг у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м та у швидкісній стрільбі з пістолета. Свою третю золоту медаль Володимир здобув у командній стрільбі.

Діана Дудин та Владислав Железнов змагатимуться на чемпіонаті Європи з боксу

19 - 31 липня 2023 р. у м.Плоєшті (Румунія) відбудеться чемпіонат Європи з боксу серед юніорів.
 У складі збірної команди України на чемпіонаті змагатимуться учні 10 класу Львівського коледжу спорту Діана Дудин та Владислав Железнов.
  Головним тренером збірної є вчитель боксу коледжу Олександр Остапчук.

На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейріні

16 липня 2023 р. у м.Анадія (Португалія) завершився чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 Після перемоги у спринті в категорії юніорок, про що ми уже писали (див.http://ufk.lviv.ua/ua-category-cycling-tab1-news8541.html), одинадцятикласниця Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх посіла 5 місце у кейріні (гонка за мотоциклом). Перемогу у цьому виді змагань здобула італійка Беатріче Бертоліні.

Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висоту

У Львові на стадіоні університету фізкультури ім.Івана Боберського 15 липня 2023 р. відбувся Кубок України з легкої атлетики.
 У стрибках у висоту переможцем Кубка став вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Переможна висота Владислава склала 220см. Минулорічний випускник Назар Боруцький з результатом 210см посів ІІІ місце.

Уляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики

У м.Еспоо (Фінляндія) 12-16 липня 2023 р. відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років, участь у якому у складі збірної команди України взяла студентка-випускниця Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська.
 Уляна бігла дистанцію 1500м, пробігла за 4.20,70хв, що є її особистим рекордом і дозволило увійти у топ-15 фінішного протоколу.

Додик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на треку

У другій частині юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку, який 12-16 липня 2023 р. проходив на львівському велодромі СКА, юні велотрековики змагалися у олімпійських видах програми.
 Серед дівчат вікової категорії до 14 років семиразовою чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Додик. Анастасія перемогла у командній гонці переслідування, командному спринті, гіті на 200м з ходу, спринті, кейріні, медісоні та омніумі.

І в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в Україні

Після денної перерви у Львові на закритому велодромі СКА продовжився юнацький чемпіонат України з велоперегонів на треку. 12-16 липня 2023 р. юна зміна українського велотрекового спорту змагалася у олімпійських видах програми. Змагання проходили у двох вікових категоріях: до 16 і до 14 років.
 Серед старших юнаків знову рівних не було велотрековикам Львівського коледжу спорту.
Відразу чотири золотих нагороди в активі учня 10 класу Максима Щербацького, Максим переміг у командній гонці переслідування на 3км, командному спринті, медісоні та омніумі.

Студент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"

13 липня 2023 р.  паралельно з велогонкою "Тур де Франс" стартувала юніорська велогонка "Тур де Вальроме", яка вважається юніорською складовою цих найпрестижніших професіональних велоперегонів на шосе.
 Участь у юніорській "Тур де Франс" у складі бахрейнської команди "Cannibal Victorious U-19 Development Team" бере студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.

Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди України

14 липня 2023 р. відбулося засідання президії Федерації гандболу України.
 Серед інших президія Федерації ухвалила призначити вчителя гандболу Львівського коледжу спорту Віталія Надича головним тренером дівочої збірної команди України з гандболу (вік гравчинь до 18 років).
 Допомагати Віталію Надичу буде тренер-викладач Тячівської ДЮСШ Роман Самарський.

Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на треку

У м.Анадьї (Португалія) на місцевому велодромі триває чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 На завершення третього змагального дня, 13 липня 2023 р., чемпіонкою Європи у спринті серед дівчат-юніорок стала одинадцятикласниця Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх.
 На шляху до подіуму Кароліна послідовно перемогла італійку Беатріче Бертоліні, британку Віоріку Ранд та у фіналі француженку Марію-Луїзу Дровбе.

Юрій Ідзінський - бронзовий призер світового рейтингового турніру з боротьби

У столиці Угорщини м.Будапешті у ці дні, 12-16 липня 2023 р., триває світовий рейтинговий турнір "Меморіал Імре Поляка та Яноша Варги" з видів спортивної боротьби. Турнір зібрав досить представницький склад учасників - в ньому беруть участь понад 30 країн з усіх п'яти заселених частин світу.
 У найважчій ваговій категорії - до 125кг серед борців-вільників бронзовим призером турніру став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський. У поєдинку за ІІІ місце Юрій з рахунком 7:6 поборов німецького атлета Геннадія Чудіновіча.

Цьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"

Дев'ятиразовий чемпіон України з гандболу львівська "Галичанка" вийшла з відпустки і 12 липня 2023 р. провела перше тренування з підготовки до нового сезону. А вже у суботу, 15 липня, дівчата вирушають на Закарпаття до м.Тячева, де проведуть двотижневий навчально-тренувальний збір.
 Як і минулого року, львів'янки цьогоріч окрім українських змагань візьмуть участь у польській суперлізі, яка стартує 9 вересня.