Вихованки Львівського коледжу спорту домінували у національних гандбольних чемпіонатах

У зв'язку з російським військовим нападом на Україну і введенням воєнного стану усі гандбольні змагання на території нашої країни, починаючи від 24 лютого, були припинені. Комітет з організації і проведення змагань Федерації гандболу України ухвалив рішення щодо підведення підсумків сезону 2021/2022 років за розташуванням команд у турнірній таблиці на момент 24 лютого - дня початку російсько-української війни.

Наталія Нікітіч приєдналася до збірної України з боротьби

Асоціація боротьби України внесла зміни до складу збірної України, яка буде змагатися на чемпіонаті Європи з боротьби серед дівчат віком до 15 років, що 16-19 липня 2022 р. відбудеться у м.Загребі (Хорватія). До складу збірної додатково включена учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Наталія Нікітіч.

Данило Яковлєв на чемпіонаті Європи п'ятий у гонці скретч

У м.Анадья (Португалія) 14 липня 2022 р. розпочався чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед юніорів та молоді віком до 23 років.
 У перший день змагань 5 місце на чемпіонаті у гонці скретч (різновид групової гонки на 10км) в категорії юніорів посів учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.

Четверо вихованців коледжу спорту виборюватимуть нагороди світового чемпіонату з фехтування

15 липня 2022 р. у м.Каїрі (Єгипет) стартує чемпіонат світу з фехтування.
 У складі збірної команди України нагороди світового чемпіонату виборюватимуть відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. Це шпажистки Юлія Свистіль та Яна Шемякіна і рапіристи Клод Юнес та Данило Гойда.

П'ятеро борчинь коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед дівчат

16-19 липня 2022 р. у м.Загребі (Хорватія) відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
 У складі збірної України участь у поєдинках серед дівчат на чемпіонаті візьмуть відразу п'ятеро борчинь Львівського коледжу спорту.

Мар’яна Шостак змагатиметься на світовому чемпіонаті з легкої атлетики

15 липня 2022 р. у м.Юджин (штат Орегон, США) розпочинається світовий чемпіонат з легкої атлетики - елітні планетарні змагання, які проводяться один раз на чотири роки.
 У складі збірної команди України на чемпіонаті змагатиметься минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Мар'яна Шостак.

Четверо вихованців візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку

14-19 липня 2022 р. у м.Анадья (Португалія) відбудеться чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед юніорів та молоді віком до 23 років.
 В категорії юніорів (вік спортсменів до 18 років) участь у чемпіонаті візьмуть учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх та цьогорічний випускник Данило Яковлєв.

Андрій Харковський та Юрій Ідзінський - переможці молодіжного чемпіонату України з боротьби

У Києві у олімпійському навчально-спортивному центрі збірних команд України "Конча Заспа" 8-9 липня 2022 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років. У ваговій категорії до 92кг переможцем чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Харковський. Всі свої сутички Андрій провів дуже впевнено, а у фіналі переміг киянина Отто Готфріда 8:2.

Львівський фаховий коледж спорту оголошує прийом студентів на І курс

Львівський фаховий коледж спорту оголошує прийом студентів на І курс на спеціальність "Фізична культура і спорт" на освітньо-кваліфікаційному рівні фахового молодшого бакалавра.
На навчання приймаються перспективні спортсмени - члени та кандидати до збірних команд України на такі спортивні спеціалізації: бокс, веслування на байдарках і каное, вільна та жіноча боротьба, велоспорт, водне поло (хлопці), гандбол (дівчата), кульова стрільба, легка атлетика, санний спорт, стрільба з лука, сучасне п'ятиборство, фехтування, футбол (хлопці).

Ілона Кушнірук та Іванна Андрухів на молодіжному чемпіонаті Європи фінішували восьмими

Окрім минулорічної випускниці коледжу Валерії Терети, яка, як ми вже повідомляли, на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років у м.Белграді стала дворазовою бронзовою призеркою у перегонах на каное-двійках, участь у європейській молодіжній першості взяли і її колишні однокурсниці Ілона Кушнірук та Іванна Андрухів.

Аліса Коротаєва та Софія Поцюрко у топ-7 юніорського чемпіонату Європи з веслування

23-26 червня 2022 р. у столиці Сербії м.Белграді відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
 У перегонах на чотиримісних байдарках на дистанцію 500м 7 місце на чемпіонаті посів екіпаж збірної команди України, у складі якого веслували студентка ІІ курсу та випускниця 11 класу-потенційна першокурсниця Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва і Софія Поцюрко.

Анастасія Німець - найкраща спортсменка Львівщини у червні 2022 року

Вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук) визнана найкращою спортсменкою Львівщини у червні 2022 року.
 Цим почесним титулом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Анастасія вшанована за прекрасний виступ на Кубку світу з кульової стрільби, який на початку місяця відбувся у столиці Азербайджану м.Баку.

Олександра Хоменець та Манола Скобельська - чемпіонки Європи з боротьби

Студентки ІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець та Манола Скобельська стали переможницями чемпіонату Європи з жіночої боротьби серед юніорок - атлеток віком до 20 років, який у ці дні, 27 червня - 3 липня 2022 р., проходить у столиці Італії м.Римі.
 Олександра перемогла у ваговій категорії до 57кг, Манола - у вазі до 65кг.
 На шляху до європейського "золота" Олександра здолала румунку Георгіану Лірку та Целесте Сіон з Франції - обидвох на туше, а у фіналі поборола італійку Аврору Руссо 4:1.

Марія Орлевич - срібна призерка юніорського чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Італії м.Римі, де у ці проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів - атлетів віком до 20 років, 30 червня 2022 р. розіграні перші нагороди у жіночій боротьбі. У ваговій категорії до 76кг срібною призеркою чемпіонату стала студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Орлевич. У фінальній сутичці Марія поступилася угорці Вероніці Нийкош 2:6.

Святослав Гудзий і Софія Пакліковська відзначились на чемпіонаті України зі стрільби

21-27 червня 2022 р. у м.Вінниці відбулася гвинтівочна частина чемпіонату України з кульової стрільби у олімпійських вправах пам'яті заслуженого тренера України Анатолія Кукси. У стрільбі з пневматичної гвинтівки серед чоловіків перемогу здобув вихованець Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий. У фінальній дуелі Святослав з рахунком 17:7 переміг досвідченого і також випускника коледжу Олега Царькова.