Марія Стадник, студентка ІІІ курсу, стала чемпіонкою Європи!

Марія Стадник, студентка ІІІ курсу, стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби в категорії до 48 кг!

Мар'яна Квяктовська - чемпіонка Європи!!!

Мар"яна Квятковська стала чемпіонкою Європи!!!

Юлія Благіня та Наталія Синишин вибороли бронзу!

Боротьба. Українець Василь Федоришин - чемпіон Європи

Українець Василь Федоришин, випускник ЛДУФК, став чемпіоном Європи з вільної боротьби на змаганнях, що проходять у фінському Тампере. У фіналі у вазі до 60 кг Федоришин переміг француза Дідьє Паіса.

Не зумів виграти бронзу у вазі до 74 кг Ібрагім Алдатов. У вирішальній сутичці за третє місце Алдатов програв Чамсурвалу Чамсурвалаєву з Азербайджану.

Котельник хоче бою з Уіттером чи Хаттоном

Новоспечений чемпіон WBA у першій напівсередній вазі українець Андрій Котельник, який у минулі вихідн відібрав цей титул у британця Гевіна Різа, заявив, що готовий провести об'єднавчий двобій проти іншого британського боксера - володаря титулу WBC у цій вазі Джуніора Уіттера.

Котельник нокаутував Різа і став чемпіоном WBA

Андрій Котельник став четвертим українцем, який буде носити титул чемпіона світу серед професіоналів. У суботу в англійському Кардиффі Котельник в поєдинку в першій напівсередній вазі у 12-му раунді технічним нокаутом переміг діючого чемпіона за версією WBA у цій категорії британця Гевіна Різа.

Протягом бою Котельник мав відчутну перевагу, повністю контролюючи хід бою. Українець був більш точним в завершальній стадії атаки і уникаючи викидів свого суперника. У 12-му раунді Котельник потряс Гіза серією ударів і Гіз поплив, але суддя не зафіксував нокдаун і львів`янин пішов на добивання і вже тут рефері довелося зафіксувати технічний нокаут, уникнувши падіння британця.

Для Котельника ця перемога стала 29-ою (13-ть нокаутом), при двох поразках та одній нічиїй. Нагадаємо, що ця нічия була зафіксована у 2007 році в поєдинку проти тодішнього чемпіона француза Сулеймана Мбайе. За думкою більшістю фахівців Котельник виграв той бій, але отримати титул йому не дозволили судді.

Різ же в поєдинку з Котельником зазнав своєї першої поразки в 28 боях.

Олімпіада-2008. Стрільба:Олександр Петрів виграв золоту медаль для Львова

Українець Олександр Петрів виграв золоту медаль у стрільбі зі швидкострільного пістолета на 25 метрів. Результат українця 780.2 став новим олімпійським рекордом у цій дисципліні. Ще один українець Роман Бондарук 776.6 посів шосту сходинку.

Олімпіада-2008. Боротьба: Мерлені здобуває бронзу!

Українка Ірина Мерлені здобула бронзу у ваговій категорії до 48 кг. У сутичці за 3-є місце наша співвітчизниця перемогла американку Кларіссу Чун.

А до цього вона здолала китаянку Хіаомей Лі. А чемпіонкою у цій дисципліні стала Керол Хюнх з Канада, яка у фіналі здолала кривдницю Ірини японку Чіхару Ічо.

Ще одну бронзу здобула Марія Стаднік з Азербайджану.

Ірина Євочка Чемпіонка світу з кросу серед школярів

Днями в Празі (Чехія) відбувся Чемпіонат світу з кросу серед кадетів. Вихованка Львівського державного училища фізичної культури Ірина Євочка (Миколаїв, ФСТ "Динамо") здобула перемогу на дистанції 3 км, також Ірина у складі збірної команди України посіла друге командне місце.

Вітаємо Ірину та її тренерів О.Гнатіва, заслуженого тренера України Михайла Володимировича Сташківа та Ірину Степанівну Кропивницьку з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів!

Федоришин визнаний кращим спортсменом травня за версією НОК України

Чемпіон Європи з вільної боротьби Василь Федоришин, випускник УФК, - найкращий спортсмен квітня за версією Національного Олімпійського Комітету України! У вівторок президент НОК Сергій Бубка нагородив борця пам'ятною статуеткою, спеціальним дипломом та грошовою премією.

Експертній комісії НОК довелося вирішувати складне завдання обираючи найкращого серед чотирьох чемпіонів Європи - борця греко-римського стилю Армена Варданяна, важкоатлеток Наталії Проценко та Ольги Коробки і Василя Федоришина. Окрім Федоришина, Національний Олімпійський комітет відзначив пам'ятними дипломами наставника Василя Ігоря Барну, а також спів-президента Асоціації вільної боротьби, олімпійського чемпіона Ельбруса Тадеєва. Нагадаємо, наразі у борців вільного стилю 10 олімпійських ліцензій.

ФК «КАРПАТИ» СТВОРИТЬ ФУТБОЛЬНУ АКАДЕМІЮ НА БАЗІ УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Про створення Футбольної академії 17 червня на прес-конференції повідомили спортивний директор ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький і директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.

Учні ЛУФК – учасники ІІ літньої юнацької олімпіади у Нанкіні

Павло Коростильов Роберт Мартон

Павло Коростильов Роберт Мартон Поліна Конарєва

Ватерполісти Львівського училища фізкультури вийшли у фінал

Сьогодні, 17 липня, у Севастополі закінчився другий тур чемпіонату України із водного поло серед юнаків до 16 років, у якому взяла участь команда Львівського училища фізичної культури. Про це сьогодні, 17 липня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Європейський дебют юних українських п’ятиборців!

У столиці Ірландії місті Дубліні пройшов чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед кадетів категорії «В». Майбутні лицарі п’яти якостей змага-лися у трьохборстві: стрільбі, плаванні та бігу. Знаменним є те, що у таких змаганнях вперше за роки незалежності взяли участь і юні українські п’ятиборці. Національну команду представляли четверо вихованців Львівського училища фізичної культури та киянин Денис Павлюк.

Борчині Львівського УФК серед кращих у Європі!

2 золоті, 1 срібну, 2 бронзові медалі та 3 загальнокомандне місце – такий здобуток юних українських борчинь на чемпіо-наті Європи серед кадетів, який днями завершився у латвій-ському Даугавпілсі.

Вирішальний внесок в успіх української команди зробили вихованки відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури, яких у складі команди було аж семеро.

Ігор Мацкевич – чемпіон Європи з кульової стрільби!

Відразу 8 вихованців Львівського училища фізичної культури взяли участь у чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї серед юніорів, який цими днями пройшов у чеському місті Пльзень. Найкраще на молодіжному європейському форумі зарекомендували себе стрілки по рухомій мішені. Студент 2 курсу Ігор Мацкевич виборов золоту медаль у вправі МГ-11а з результатом 388 очок і став двічі срібним призером у командних змаганнях у вправах МГ-12 і МГ-11а . Чемпіону надійно асистував його однокурсник і товариш Олег Саламаха, який також двічі піднімався на другу сходинку п’єдесталу пошани.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"