Даниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтування

У Києві 15-19 травня 2023 р. відбулися відкриті всеукраїнські змагання "Київська весна" з фехтування.
 Серед хлопців-рапіристів віком до 15 років срібним призером змагань став учень 9 класу Львівського коледжу спорту Даниїл Матяш.

Гандболістки Львівського коледжу спорту - переможниці V літньої гімназіади України

У м.Ужгороді 10-15 травня 2023 р. відбулися фінальні змагання V літньої гімназіади України з гандболу серед дівчат віком до 15 років, участь у яких взяла команда Львівського коледжу спорту. У Ужгороді дівчата захищали честь Львівської області і зробили це достойно, виборовши перше місце.

Вероніка Панкевич та Сергій Сидоренко-переможці всеукраїнського турніру з боксу пам'яті Руслана Оглу

У м.Житомирі 25-30 квітня 2023 р. відбувся всеукраїнський турнір з боксу пам'яті майстра спорту міжнародного класу Руслана Оглу серед молоді.
 У ваговій категорії до 54кг серед дівчат переможницею турніру стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Вероніка Панкевич.

Вихованка коледжу спорту Діана Дмитришин - найкраща бомбардирка польської гандбольної суперліги

Завершився чемпіонат Польщі з гандболу 2022/2023 років серед жіночих команд суперліги, участь у якому вперше взяла львівська "Галичанка".
 У своїх дебютних змаганнях "Галичанка" увійшла до чемпіонської групи, де посіла 6 місце. Львів'янки заграли 28 ігор, отримали 9 перемог, одну зустріч завершили унічию і набрали 30 очків. Слід додати, що львівська команда була ледь не наймолодшою у чемпіонаті і завоювала симпатії польських уболівальників і фахівців.

Футбольні команди Львівського коледжу спорту - переможці групового етапу Кубка ДЮФЛУ

Завершився груповий етап Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2023 року, участь у якому у всіх чотирьох вікових категоріях взяли команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
 У останньох двох турах команди коледжу отримали 7 перемог, посіли перші місця у своїх групах і кваліфікувалися до наступного етапу змагань - ігор з вибуванням.
Але про все за порядком.

Студентка Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець - чемпіонка України з боротьби

У Львові 10-12 травня 2023 р. відбувся чемпіонат України з видів спортивної боротьби.
 У ваговій категорії до 57кг серед жінок чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. У фіналі Олександра перемогла випускницю коледжу Тетяну Борисенко (дів. прізвище Лавренчук).
 Другокурсниця Марія Орлевич виборола срібну медаль у вазі до 76кг. Чемпіонством Марія поступилася недавній випускниці коледжу вже достатньо титулованій Анастасії Алпеєвій.

Владислав Железнов та Діана Дудин - переможці міжнародного турніру з боксу у Польщі

Боксери з 6 країн, в тому числі України, взяли участь у міжнародному турнірі "Кубок Скорпіона" з боксу серед спортсменів юніорської вікової категорії, який 12-14 травня 2023 р. відбувся у польському Щецині.

Учениця коледжу спорту Софія Титус - бронзова призерка чемпіонату України з веслувального марафону

У м.Вінниці 11-14 травня 2023 р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках і каное пам'яті воїна-спортсмена Ігора Присяжнюка.
  На дистанції 19км серед дівчат-юніорок (вік спортсменок до 18 років) бронзовою призеркою чемпіонату стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Софія Титус. Час Софії - 1:49.22,43год.

Тріумф гандбольної школи Львівського коледжу спорту у національному чемпіонаті

У Ужгороді завершився чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд суперліги.
Не давши суперникам жодних шансів, чемпіонками України вдев'яте поспіль стали гандболістки львівської "Галичанки". Приємно, що кістяк команди складають вихованки Львівського коледжу спорту Марина і Тетяна Поляк, Мар'яна Маркевич, Марина Коновалова, Діана Дмитришин, Олеся Дяченко, Ірина Прокоп'як, Людмила Мартинюк, Катерина Козак, Марина Валієва та Катерина Гайдук, а недавні випускниці Олеся Дяченко і Людмила Мартинюк стали найрезультативнішими гравчинями чемпіонок, закинувши відповідно 85 і 76 м'ячів.

Гандболістки Львівського спортколеджу- бронзові медалістки чемпіонату України серед команд суперліги

У м.Ужгороді 11-13 травня 2023 р. відбувся VI, фінальний, тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги.
 Перемігши команди Броварського спортивного коледжу "КОСФК" 42:26, хмельницької "ДЮСШ№1-ХНУ" 35:23 та загравши унічию з київським "Спартаком-ШВСМ" 22:22, бронзовими медалістками чемпіонату став об'єднаний колектив НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка-ЛФКС".

Перемога учнів коледжу Оліярника та Шаха на юнацькому чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 8-10 травня 2023 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Змагалися спортсмени різних вікових категорій.
 Серед хлопців-триборців віком до 15 років подвійну перемогу здобули учні 8 класу Львівського коледжу спорту Максим Оліярник та Владислав Шах: Максим посів І місце, Владислав - друге.
 Об'єднашись у збірну Львівської області разом з Юрієм Кушніром хлопці не мали собі рівних і в командній першості, обійшовши дві команди збірної Києва.

Студентка Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва - медалістка Кубка України з веслування

24-28 квітня 2023 р. в Умані українські веслувальники на байдарках і каное відкрили літній змагальний сезон - тут відбулися старти за Кубок України.
 У перегонах на двомісних байдарках на 1000м бронзову медаль виборола студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва. Алісі асистувала киянка Анастасія Юркевич.
 У байдарці-четвірці на 500м Аліса стала срібною призеркою.

Келюх, Дзіман та Лев - переможці всеукраїнських змагань з велоперегонів на треку серед юніорів

26-29 квітня 2023 р. у Львові на велодромі СКА відбулися всеукраїнські змагання з велоперегонів на треку серед юніорів - спортсменів віком до 18 років.
  У гіті на 500м з місця серед дівчат переможницею змагань стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх. Десятикласниця Єлизавета Дзіман посіла ІІІ місце.

Підсумки декади екологічних знань "ЕКО-23"

З 1 по 10 травня 2023р. у Львівському коледжі спорту проходила традиційна декада екологічних знань "ЕКО-23". У декаді взяла участь більшість учнів та викладачів коледжу. Були проведені тематичні виховні години, вікторини, екотурніри, квести.

Десятикласника коледжу спорту Данила Пилипчука запросили до юнацької збірної з футболу

Юнацька збірна команда України з футболу (гравці віком до 16 років) 5 травня 2023 р. у Словаччині розпочала установчий навчально-тренувальний збір, під час якого заграє у турнірі розвитку УЕФА.
 Головний тренер збірної Володимир Єзерський запросив на збір 20 виконавців, серед них учня 10 класу Львівського коледжу спорту Данила Пилипчука.