Головна

Учениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату Європи

У столиці Болгарії м.Софії 27-29 травня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
            У ваговій категорії до 62кг срібною призеркою чемпіонату серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Ірина Борисюк. У фінальній сутичці Ірина лише за останньою результативною дією (рахунок зустрічі 1:1) поступилася своїй співвітчизниці івано-франківчанці Христині Демчук. А перед тим поклала на лопатки туркеню Тугбу Актас та 6:4 перемогла угорку Вікторію Папп.

детальніше >>>

Вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каное

У м.Дніпрі 26-29 травня 2021 р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам'яті тренера Вячеслава Сорокіна.
           У перегонах на каное-двійках (змішані екіпажі) чемпіонами України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета та недавній випускник закладу Тарас Мазовський.
         Окрім цієї перемоги в активі Валерії ще дві срібні нагороди у каное-двійці серед жінок. Разом із своєю напарницею Оленою Циганковою з Рівного Валерія посіла ІІ місце у олімпійському відборі на дистанції 500м, де дівчата поступились лише першим номерам збірної Людмилі Лузан та Анастасії Четверіковій, та на 200м.

Учениця спортколеджу Яна Чучмарьова - срібна призерка юніорського чемпіонату Європи зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи зі стрільби, визначилися переможці у стрільбі з пістолета на 25м серед дівчат-юніорок.
        У командній першості срібним призером чемпіонату стала збірна команда України у складі учениці 10 класу Львівського коледжу спорту Яни Чучмарьової, полтавчанки Надії Шаманової та Вілени Бевз з Дніпра.

Наймолодші футболісти Львівського коледжу спорту-бронзові призери всеукраїнського турніру у Вінниці

32 команди з усіх куточків України, а також гостей з Молдови зібрав всеукраїнський турнір "Utmost Cup" з футболу серед гравців віком до 13 років, який 19-23 травня 2021 р. відбувся у м.Вінниці.
 Участь у турнірі взяла і команда 7 класу Львівського коледжу спорту, з якою працює вчитель зі спорту Іван Павлюх.
        На першому етапі змагань всі учасники були поділені на 8 груп по 4 команди, де грали за коловою системою. У групі "В" команда коледжу "УФК-Карпати" перемогла "Кремінь" з Кременчука 2:0, харківський "Арсенал" 3:0 та заграла унічию 1:1 з київським "Чемпіоном", набрала 7 очок , посіла І місце і вийшла у чвертьфінал турніру.

Вихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслування

У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. паралельно з молодіжною першістю відбувся і юніорський чемпіонат України з веслування на байдарках і каное - змагалися веслярі віком до 18 років.
        У перегонах на байдарках-четвірках на дистанцію 200м переможницею чемпіонату у складі збірного екіпажу стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко.
         У байдарці-двійці на цю ж дистанцію Софія посіла ІІІ місце.

Вихованки спортколеджу Юлія Коростильова та Поліна Колеснікова - чемпіонки Європи зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія), де 22 травня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи зі стрільби, визначилися переможці у командних змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета серед жінок.

Учениця Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова у топ-6 юніорського чемпіонату Європи зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія) 22 травня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи зі стрільби.
        У стрільбі з пневматичного пістолета 6 місце серед дівчат-юніорок посіла учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова. Перемогла італійська снайперка Марджеріта Веццаро.

Валерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України

У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
        В перегонах каноїсток чотириразовою чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла у одномісному човні на дистанцію 500м, у парі з рівнянкою Оленою Циганковою у каное-двійці на 200 і 500м та разом з випускником коледжу Тарасом Мазовським у каное-двійці змішаними екіпажами. Окрім того, Валерія посіла ІІІ місце у каное-одиночці на 200м.

Шестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьби

27-30 травня 2021 р. у столиці Болгарії м.Софії відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
            У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть шестеро учнів Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це учениця 7 класу Наталія Нікітіч та дев'ятикласниці Анастасія Штурмак, Ірина Борисюк, Надія Соколовська. Серед хлопців учень 8 класу Олександр Григоришин та дев'ятикласник Єгор Горох.

Учні та студенти Львівського коледжу спорту - чемпіони України у складі ватерпольного "Динамо"

У Львові 21-23 травня 2021 р. відбувся завершальний тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд суперліги.

Вихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з фехтування на рапірах серед молоді

У м.Києві 21-23 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах серед молоді віком до 23 років.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові на стадіоні університету фізичної культури ім.Івана Боберського 23-24 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
         У бігу на 400м з бар'єрами переможцем чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Ігор Музика. Результат переможця - 55,24сек.
     Свою другу золоту нагороду юнацької першості Ігор здобув у естафеті 100+200+300+400м у складі збірної команди Львівської області. Асистували Ігорю його однокласник Тарас Трило та учень 10 класу Олександр Звєрєв.

Каріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорок

У м.Білій Церкві 14-17 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики.
     У категорії юніорок триразовою чемпіонкою України стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак. К складі збірної України Каріна перемогла у групових вправах у багатоборстві, у вправах з п'ятьма стрічками та у вправах з п'ятьма м'ячами.

Уляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові на реконструйованому стадіоні університету фізичної культури ім.Івана Боберського 20-21 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - атлетів віком до 19 років.
           У бігу на 1500м срібною призеркою чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Три з половиною стадіонних кола Уляна пробігла за 4.37,47хв і лише 1сек поступилася переможниці Яні Боровець з Луцька. Свою другу медаль чемпіонату, і також срібну, Уляна з результатом 10.00,43хв виборола на дистанції 3000м.
            Однокурсниця Уляни Марія Алєйнікова показала другий результат у стрибках у висоту 179см, що є її особистим рекордом.

Анастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лука

У м.Чатежі (Словенія) впродовж 18-22 травня 2021 р. відбувся І етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед молоді. Кращі молоді атлети старого континенту змагалися у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та кадети віком до 17 років.
            У командній стрільбі як серед дівчат-кадеток , так і серед хлопців переможцями Кубка стала збірна команда України. Дівоча збірна у фінальних дуелях перемогла французьку збірну 6:0. У складі команди виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва.