Кондратенко та Горбовий - чемпіони України з велоперегонів на треку серед юніорів

У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня-4 жовтня, звання найсильніших розіграли і юніори - спортсмени віком до18 років.
У командній гонці переслідування на 4км чемпіоном України у складі юніорської збірної команди України став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Володимир Кондратенко.

Соломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на треку

29 вересня-4 жовтня на львівському велодромі СКА відбувся осінній чемпіонат України з велоперегонів на треку.
У командному спринті чемпіонкою України у парі з львів'янкою Тетяною Вачко стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук.
Свою другу золоту медаль чемпіонки Соломія здобула у гонці темпо.

Ідзінський - переможець, Стасюк - срібний призер молодіжного чемпіонату України з вільної боротьби

У м.Києві 25-27 вересня відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років.
У найважчій ваговій категорії - до 125кг переможцем молодіжного чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський (вип.2019р.) У фінальній сутичці Юрій переміг херсонця Олександра Баканова 7:4.

Матвій Хацинський - триразовий срібний призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

Учень 9 класу Львівського коледжу спорту Матвій Хацинський виборов 3 срібні медалі на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе, який 18-20 вересня відбувся у м.Кропивницькому.

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) 27 вересня завершився Кубок світу з веслування н байдарках і каное - єдиний цьогоріч старт для світової веслувальної еліти, що надало йому особливого статусу.
     У перегонах на каное-двійках змішаними екіпажами, т.зв. мікст, на дистанцію 500м бронзовими призерами світового Кубка стала українська пара у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та представниці Херсонщини Анастасії Четверікової.

Андрій Тишковець та Назарій Куротчин - бронзові призери Кубка України з боксу

У м.Маріуполі 21-27 вересня відбувся Кубок України з боксу пам'яті відомого сталевара Макара Мазая.
     У ваговій категорії до 52кг бронзовими призерами Кубка стали вихованці Львівського коледжу спорту Андрій Тишковець та Назарій Куротчин.

Олег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільби

м.Вінниці 16-21 вересня відбулася перша частина чемпіонату України з кульової стрільби у олімпійських вправах - вже традиційно тут змагалися гвинтівочники.
      У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) переможцем чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков.

Анастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслування

9 медалей, в тому числі 6 золотих, виборола вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Горлова (на фото) на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який 17-20 вересня відбувся у Полтаві.

Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного поло

За результатами конкурсу, проведеного Федерацією водного поло України, вчитель зі спорту Львівського коледжу спорту, заслужений тренер України Євген Наумчик призначений старшим тренером юнацької збірної команди України з водного поло (гравці 2006 р.н. і мол.).

«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спорту

Шістнадцятий рік поспіль під егідою НОК України проводяться Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». У 2020 році ці заходи тривають в рамках Європейського тижня спорту та під девізом «#ВеАсtive».
Власне про роль та значення сучасного спорту, олімпізму, олімпійських цінностей, рухової активності, здорового способу життя та профілактики захворюваності, що особливо актуальне в умовах пандемії COVID 19, йшлося на тематичному уроці десятикласників КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту».

Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 метрів

У м.Луцьку 19-20 вересня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів віком до 17 років.

Вихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в Угорщині

Вихованці Львівського коледжу спорту блискуче виступили на представницькій міжнародній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 17-20 вересня відбулася в угорському м.Сегеді. В їхньому доробку 10 нагород, в тому числі 4 золотих, 1 срібна, 5 бронзових.

Аліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"

Учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко (обидві на фото) вибороли бронзові медалі на представницьких міжнародних змаганнях "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное за участю представників 22 країн світу у м.Сегеді, що в Угорщині.

Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії"

Цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Юрій Шутяк (на фото праворуч) став володарем повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" серед спортсменів віком до 17 років, які у ці дні тривають у угорському Сегеді.

Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) тривають представницькі міжнародні змагання "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное серед спортсменів юнацьких вікових категорій, які ще часто називають неофіційною юнацькою першістю світу.