Яковлєв та Горбовий - срібні призери молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосе

На дорогах Львівщини 20-22 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
 В індивідуальній гонці на час на дистанцію 25км серед молоді віком до 23 років срібним призером чемпіонату став студент І курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. ІІІ місце посів старший брат Данила, також вихованець коледжу, Микита Яковлєв. Перемогу здобув донечанин Дмитро Полупан.

П'ятеро учнів Львівського коледжу спорту серед переможців юнацького чемпіонату України з веслування

Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту стали переможцями чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат віком до 15 років, який 10-14 жовтня 2022 р. відбувся у м.Умані. На найвищу сходинку нагородного подіуму піднялися десятикласники Ілля Горлов, Денис Венгер, Павло Купчинський та дев'ятикласниці Марія Жук і Аліна Львова.
 Ілля Горлов і Денис Венгер не мали собі рівних у перегонах на каное-двійці на 500м, а у каное-четвірці на цій же дистанції фінішували другими.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільби

У столиці Єгипту Каїрі продовжується чемпіонат світу з кульової стрільби.
 24 жовтня 2022 р. тут були розіграні нагороди у командній першості зі швидкісної стрільби з пістолета на 25м серед чоловіків.

Вихованець коледжу спорту Юрій Ідзінський - п'ятий лауреат молодіжного чемпіонату світу з боротьби

У м.Понтеведра (Іспанія) 23 жовтня 2022 р. завершився чемпіонат світу з видів спортивної боротьби.
 В останній день змагань були розіграні нагороди у найважчій ваговій категорії серед чоловіків - до 125кг.
 Прикро, але в їх розподілі не взяв участі вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський, хоч мав для цього усі підстави.

Іванна Андрухів, Ілона Кушнірук та Мар’ян Река-переможці молодіжного чемпіонату України з веслування

У м.Умані 10-14 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 22 років.
 У перегонах на двомісній байдарці на дистанцію 200м переможницями чемпіонату стали вихованки Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук. У заїздах на 500м у дівчат срібні нагороди. Також друге місце Іванна іта Ілона посіли у байдарці-четвірці на 500м. Окрім того, Іванна Андрухів виборола бронзову медаль у байдарці-одиночці на 500м.

Студентки коледжу спорту Вікторія Дячук та Софія Поцюрко - триразові чемпіонки України з веслування

У м.Умані 10-14 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат віком до 17 років.
 В перегонах дівчат-байдарочниць триразовими чемпіонками України стали студентки І курсу Львівського коледжу спорту Вікторія Дячук та Софія Поцюрко.
 Вікторія перемогла у заїздах одномісних байдарок на дистанцію 500, а Софія - на 200м. Разом дівчата не мали собі рівних у командних човнах: у байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 500м.

Студентка коледжу спорту Анна Добровольська - срібна призерка молодіжного чемпіонату України з боксу

На Рівненщині 10-16 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок віком до 22 років.

Катерина Зелених - четверта медаль молодіжного чемпіонату світу з боротьби від вихованок коледжу

У м. Понтеведра (Іспанія), де у ці дні триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, 21 жовтня 2022 р. завершилася жіноча програма змагань.
 У ваговій категорії до 65кг бронзову медаль виборола випускниця Львівського коледжу спорту Катерина Зелених.

Скобельська, С.Винник та Алпеєва - бронзові призерки молодіжного чемпіонату світу з боротьби

Вихованки Львівського коледжу спорту Манола Скобельська, Соломія Винник та Анастасія Алпеєва стали бронзовими призерками чемпіонату світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який у ці дні проходить у м.Понтеведра, що у Іспанії.
 Третьокурсниця Манола Скобельська посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 68кг. У поєдинку за "бронзу" Манола перемогла угорку Ноемі Сабадош 6:1. Поборотись за чемпіонство Манолі завадила японка Наруха Мацююкі, якій вона поступилась у чвертьфінальній сутичці 1:3.

Вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільби

20 жовтня 2022 р. на чемпіонаті світу з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Єгипту м.Каїрі, визначилися переможці у швидкісній стрільбі з пістолета змішаними командами.

Третя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла Коростильова

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов виборов вже третю медаль на чемпіонату світу з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Єгипту м.Каїрі. Увечері 19 жовтня 2022 р. Павло разом з чернігівкою Оленою Костевич став бронзовим призером у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м змішаними командами. У поєдинку за ІІІ місце український дует переміг польську пару Клавдію Брес та Оскара Мілівека 16:4. Чемпіонами світу стали німецькі стрільці, "срібло" - у корейців.

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби

У столиці Єгипту м.Каїрі, де у ці дні проходить чемпіонат світу з кульової стрільби, 19 жовтня 2022 р. розіграні нагороди у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на 25м.
Чемпіоном світу у цій вправі став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов. За 60 пострілів Павло вибив 582 очки і відразу на сім пунктів випередив срібного призера змагань олімпійського чемпіона Крістіана Райца з Німеччини. Бронзовим призером чемпіонату став індієць Віяйвеер Сідху.

Шестеро вихованців коледжу спорту стартують на молодіжному чемпіонаті світу з боротьби

17 жовтня 2022 р. у іспанському м.Понтеведра розпочинається чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
 У складі збірної команди України у чемпіонаті стартують відразу шестеро вихованців Львівського коледжу спорту. Це студентки ІІІ курсу Олександра Хоменець і Манола Скобельська, цьогорічна випускниця Соломія Винник, минулорічна випускниця Анастасія Алпєєва та випусники попередніх років Катерина Зелених і Юрій Ідзінський.

Вихованка спортколеджу Пантелєєва повертається на світову фехтувальну арену після народження сина

Вихованка Львівського коледжу спорту, учасниця двох олімпіад і бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування на шпагах Ксенія Пантєлєєва успішно повернулася на світову фехтувальну арену після народження сина.

Львівська "Галичанка" здобуває нові перемоги у чемпіонаті Польщі

У IV і V турах чемпіонату Польщі з гандболу серед команд суперліги, які відбулися 5 і 11 жовтня 2022 р., львівська "Галичанка" зустрічалася з MSK PR "URBIS" з м.Гнєзно та EKS "Start" з м.Ельбльонг і у обидвох зустрічах отримала перемоги 33:25 і 34:27.
 Приємно, що тон у львів'янок у успішних виступах задавали вихованки Львівського коледжу спорту. Так, за сумою двох ігор найрезультативнішою гравчинею у складі "Галичанки" була Тетяна Поляк, на рахунку якої 15 закинутих м'ячів. Не набагато відстали Діана Дмитришин і Мар'яна Маркевич, у яких 13 і 12 влучних кидків відповідно. Марина Коновалова і Катерина Козак відзначилися по вісім разів.