Головна

Юлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку

У м.Фйоренцуола-д'Арда (Італія) 8-13 жовтня відбувся чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.

детальніше >>>

Клод Юнес - чемпіон, Ксенія Пантєлєєва - віцечемпіонка України з фехтування

У м.Києві 10-13 жовтня відбувся чемпіонат України з фехтування.
В турнірі рапіристів чемпіоном України став вихованець Львівського коледжу спорту Клод Юнес (на фото). У фінальному поєдинку Клод виявився сильнішим за киянина Андрія Погребняка 15:8.

У коледжі спорту визначили переможців конкурсу малюнків олімпійської тематики

Цими днями в рамках проведення Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійський тиждень» у одному з найкращих в України закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» підведено підсумки традиційного конкурсу учнівських малюнків олімпійської тематики.

Дарія Некотєнєва - дворазова бронзова призерка чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах

У м.Кременці 30 вересня - 3 жовтня відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.

Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука

У м.Новій Каховці 2-7 жовтня відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука.
     В змаганнях жінок на особисту першість срібною лауреаткою Національного кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип (вип.2018р.).

Данило Марціновський - юнацький чемпіон України зі з'їздів на санкороликах

У м.Кременці 30 вересня-3 жовтня на єдиній в нашій країні санній трасі відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків і дівчат.
     В категорії юнаків віком до 18 років чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський

Вадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокі

У м.Кременці на місцевій санній трасі 30 вересня-3 жовтня відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.
    Серед хлопців віком до16 років дворазовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Вадим Микиєвич.

Маріанна Бондаревська - чемпіонка України зі з'їздів на санкороликах серед дівчат віком до 14 років

У м.Кременці на місцевій санній трасі 30 вересня-3 жовтня відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед юнацьких вікових категорій.
     Серед дівчат віком до 14 років чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Маріанна Бондаревська.

Футболісти Львівського коледжу спорту серед лідерів юнацької елітліги

3 жовтня 2020р. закінчилося І коло першого етапу чемпіонату України з футболу серед юнацьких колективів елітліги.
    У останньому,  п’ятому, турі команди Львівського коледжу спорту «УФК-Карпати» зустрічалися з ДЮСШ «Карпати».
   Найуспішніше у львівсько-карпатівському дербі заграли десятикласники.

Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільби

У м.Вінниці 1-6 жовтня відбулася гвинтівочна частина чемпіонату України з кульової стрільби серед молоді віком до 23 років.
        Серед чоловіків мультимедалістом молодіжного чемпіонату став цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий (на фото).

Яна Зензелюк – срібна призерка чемпіонату України з боксу серед дівчат-юніорок

28 вересня – 4 жовтня 2020р. у м.Харкові відбувся молодіжний жіночий чемпіонат України з боксу.
    У категорії дівчат-юніорок (спортсменки віком до 16 років) срібною призеркою чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Яна Зензелюк (на фото).

Ангеліна Овчаренко очолила список бомбардирок львівської "Галичанки"

2 і 3 жовтня львівська "Галичанка" У іграх ІІ туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги на своєму майданчику двічі перемогла херсонську "Дніпрянку" 37:20 і 32:23.
    Вже традиційно тон у іграх шестиразового чемпіона України задавали вихованки Львівського коледжу спорту.

Відбулося тестування учнів і студентів коледжу із загальнофізичної підготовленості

У суботу, 3 жовтня 2020 року, на відзначення професійного свята – Дня працівників освіти України та в рамках заходів Всеукраїнського «Олімпійського тижня», на стадіоні обласної організації ФСТ «Динамо» відбулися змагання серед учнів та студентів Львівського фахового коледжу спорту із загальнофізичної підготовленості.
Такі змагання, які традиційно щороку організовуються на початку навчального року, цьогоріч відбулися вдвадцяте поспіль!

Матвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаків

У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня - 4жовтня, найсильніших велотрековиків визначили юнаки і дівчата віком до 14 років.
         Серед хлопців рівних на чемпіонаті не було учневі 9 класу Львівського коледжу спорту Матвію Хацинському. Матвій 8 разів виходив на старт і у всіх гонках перемагав.

Данило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку

У м.Львові 29 вересня-4 жовтня у програмі осіннього чемпіонаті України з велоперегонів на треку відбулася і юнацька національна першість.
Серед юнаків віком до 16 років чотириразовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.