Христина Стуй у фіналі естафетного бігу 4Х100 м

Христина СтуйЗбірна жіноча команда України вийшла у фінал естафетного бігу 4х100 м олімпійського турніру з легкої атлетики. У попередньому забігу українки пробігли дистанцію за 42.36 сек, що дало їм третю передфінальну позицію. Кращий час тільки у американок - 41.64 та спортсменок з Трінідада і Тобаго - 42.31, позаду - сильна команда Ямайки.
У складі збірної України 10 серпня о 22.40 за олімпійські нагороди Лондона у цьому виді змагань побореться і вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип. 2005р.)

Юлія Остапчук у Лондоні сьома

Юлія Остапчук7 місце на своїй другій олімпіаді у змаганнях з жіночої боротьби посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Юлія Остапчук (вип. 2009р.).
У ¼ фіналу вагової категорії до 63 кг Юля поступилася росіянці Любові Волосовій 0:2 (0:1, 1:2).

Марія Стаднік - срібна призерка Олімпійських ігор у Лондоні

Марія СтаднікВихованка Львівського училища фізичної культури Марія Стаднік (вип. 2008р.) виборола срібну медаль ХХХ Олімпійських ігор у жіночій боротьбі. У фінальній сутичці вагової категорії до 48 кг Марія поступилася японці Хітомі Обарі 1:2 (4:0,0:1,0:2).

Поєдинок за «бронзу» Мерлені програла

Поєдинок за "бронзу" Ірини тМерлені та Кларісси ЧунВихованка Львівського училища фізичної культури Ірина Микульчин-Мерлені (вип.2008р.) у сутичці за «бронзу» олімпійського турніру з жіночої боротьби у ваговій категорії до 48 кг поступилась американці Кларіссі Чун 0:2 (0:1, 0:3 за періодами) і на своїй третій олімпіаді посіла 5 місце.

Мерлені і Стаднік зійшлися у півфіналі

Півфінальна сутичка Ірини Мерлені та Марії СтаднікДві вихованки Львівського училища фізичної культури і колишні однокурсниці (вип.2008р.) Ірина Мерлені та Марія Стаднік зійшлися у півфіналі олімпійського турніру з жіночої боротьби у ваговій категорії до 48 кг. Переможниця отримувала право боротися за олімпійське «золото», переможена - взяти участь у «бронзовому» поєдинку.

Степан Родак: «Свою першу «дорослу» медаль Шемякіна подарувала училищу»

Яна ШемякінаЯк ми вже повідомляли, вихованка Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна виборола звання олімпійської чемпіонки на Іграх ХХХ олімпіади у м. Лондоні.
Поділитися спогадами про колишню ученицю і студентку ми попросили директора училища, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака.

Христина Стуй зупинилась у півфівналі

Христина СтуйВихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип. 2005р.) припинила боротьбу за олімпійські нагороди Лондона на дистанції 200м. У третьому півфінальному забізі Христина пробігла дистанцію за 22.76 сек., фінішувала четвертою і до фіналу не потрапила.
Тепер Христина разом з подругами по команді спробує поборотися за нагороди у естафеті 4х100м. Попередні забіги у цьому виді олімпійської програми відбудуться 9 серпня о 22.20 год., фінал - 10 серпня о 22.40 год.

П’ятиборці ЛУФК перемогли на юніорському чемпіонаті

Зіна БатракПоки у Великобританії вирують олімпійські пристрасті, п’ятиборці-юніори України – потенційні учасники наступної, бразильської олімпіади виявляли кращих на національному чемпіонаті. Змагання проходили у м.Києві 1-3 серпня 2012р.
У командній першості чемпіонами України серед юніорів стала збірна команда Львівщини у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Юрія Ткачука (вип. 2010р.), Юрія Федечка та Максима Макогона (вип. 2012р.). Хлопці більш як на 600 очків випередили сильну команду Дніпропетровської обл.

Христина Стуй у півфіналі бігу на 200 метрів

Христина Стуй6 серпня 2012 р. на олімпійському стадіоні у Лондоні відбулися попередні забіги на дистанції 200 м. Вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй у 4 забізі фіінішувала третьою з особистим рекордом 22.66 сек. і кваліфікувалась до півфіналу. Півфінальні забіги відбудуться 7 серпня о 21.55 год.

Третє золото для України виборов важкоатлет Торохтій

Олексій ТорохтійХарків'янин Олексій Торохтій завоював третю українську золоту медаль на ХХХ Олімпійських іграху Лондоні. У змаганнях важкоатлетів вагою до 105 кг Торохтій підняв у сумі двоборства 412 кг і на 1 кгвипередив іранця Наваба Насіршелала. Третє місце у поляка Бартоломея Бонка - 410 кг.

Шпажистки у Лондоні восьмі

Збірна команда України з фехтування на шпагах посіла 8 місце у олімпійському командному турнірі. У ¼ фіналу у принциповому поєдинку українки з рахунком 34:45 поступилися другому номеру світового рейтингу збірній Росії, а в поєдинках за 5-8 місця ще й німкеням та італійкам 36:45 і 40:45 відповідно.

Молодіжка «Карпат» здобула першу перемогу

Костевич Володимир3-4 серпня 2012р. відбулися ігри ІV туру чемпіонату України з футболу серед молодіжних команд.
Львівські «Карпати» приймали сімферопольську «Таврію» і перемогли 2:1. Голами відзначились вихованці Львівського училища фізичної культури Роман Подоляк та Володимир Костевич. Це перша перемога молодіжки «Карпат» у цьому сезоні.

Дем’янюк кваліфікацію не пройшов

Дмитро Дем'янюкВихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Демянюк не пройшов кваліфікацію олімпійського турніру у стрибках у висоту. Дмитро стрибнув на 221 см і у відбірній групі А посів 9 місце.

Унікальне досягнення Майкла Фелпса

Майкл ФелпсАмериканський плавець Майкл Фелпс впродовж своєї спортивної кар’єри встановив унікальне досягнення. На трьох олімпіадах у Афінах, Пекіні і Лондоні він виборов 22 олімпійські медалі, 18 з яких золоті.

ЯНА ШЕМ"ЯКІНА:" НІХТО НЕ ВІРИВ У МОЮ ПЕРЕМОГУ, НАВІТЬ Я"

Яна ШемякінаФехтувальниця Яна Шемякіна, яка здобула перше золото для України на Олімпіаді в Лондоні, розповіла ВВС Україна, що перед виступом ніхто не вірив у її перемогу.
Вона сказала, що просто отримувала насолоду від фехтування. Яна Шемякіна спершу розповіла Андрієві Кравцю про цікавий випадок, який трапився із нею за день до блискучого виступу.
Яна Шемякіна: Напередодні змагань, за один день, до мене підійшла дівчинка з України і сказала: "В нас вже є завойована медаль зі стрільби - бронзова, це ти, каже, бронзова медалістка?" Я кажу: "Та ні, в мене завтра тільки змагання". Вона каже: "Ой, ну дуже подібні!" І тому мене ті слова навіть підтримали, просто я відчула, що я можу бути теж там…