Головна

Юрій Ковальчук та Ольга Клуннікова у топ-6 юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Барселоні (Іспанія) 19-26 червня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року, участь у якому у складі збірної команди України взяли вчорашні випускники Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук та Ольга Клуннікова.

детальніше >>>

П'ятеро вихованців коледжу спорту візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьби

28 червня - 3 липня 2022 р. у столиці Італії м.Римі відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів - атлетів віком до 20 років. У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу п'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту.

Друга європейська "бронза" вихованки Львівського коледжу спорту Валерії Терети

У столиці Сербії м.Белграді впродовж 23-26 червня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
 У перегонах на двомісних каное на дистанцію 200м бронзовою призеркою чемпіонату стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Асистувала Валерії рівнянка Олена Циганкова.

Вихованка коледжу спорту Валерія Терета-бронзова призерка молодіжного чемпіонату Європи з веслування

Минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років. який у ці дні проходить у столиці Сербії м.Белграді.

Студентка коледжу спорту Марія Винник - срібна призерка світового рейтингового турніру у Римі

У столиці Італії м.Римі впродовж 22-25 червня 2022 р. відбувся світовий рейтинговий турнір "Маттео Пелліконе" з видів спортивної боротьби. У ваговій категорії до 55кг серед жінок срібною призеркою турніру стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Винник. У фіналі Марія поступилася досвідченій Катажині Кравчик з Польщі 2:7.

Вихованка коледжу спорту Анастасія Алпєєва-срібна призерка світового рейтингового турніру з боротьби

У столиці Італії м.Римі у ці дні проходить світовий рейтинговий турнір "Маттео Пелліконе" з видів спортивної боротьби. У ваговій категорії до 76кг серед жінок срібною призеркою турніру стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Анастасія Алпєєва.

Вихованці Львівського коледжу спорту задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пістолета

В Україні відновлюється проведення національних змагань. Одними з перших свої змагання провели стрільці. У Львові 14-20 червня 2022 р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби у олімпійських вправах пам'яті заслуженого тренера України Анатолія Кукси. Змагалася пістолетна група.
У стрільбі з пневматичного пістолета серед жінок переможницею чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Болонна (дів.прізвище Старинська). У фіналі Ольга Болонна перемогла іншу вихованку коледжу Поліну Колесникову (дів.прізвище Конарєва) з рахунком 17:13. 5 місце у цій вправі посіла Христина Бурак, а десяте - Анастасія Німець (Бондарук).

Яна Шемякіна та Юлія Свистіль - бронзові призерки чемпіонату Європи з фехтування

17-22 червня 2022 р. у Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи з фехтування.
У командних змаганнях шпажисток бронзовими призерками чемпіонату стала збірна команда України, у складі якої виступали вихованки Львівського коледжу спорту Яна Шемякіна та Юлія Свистіль. У "бронзовому" фіналі українки виявилися сильнішими за команду Швейцарії 45:42. А до того перемогли збірні Румунії 45:37 і Польщі 43:42 та у півфіналі поступилися майбутнім чемпіонкам - команді Франції 36:45.

Четверо вихованок коледжу боротимуться на світовому рейтинговому турнірі "Маттео Пелліконе" у Римі

У столиці Італії м.Римі 22-25 червня 2022 р. відбудеться світовий рейтинговий турнір "Маттео Пелліконе" з видів спортивної боротьби.
 У жіночій частині турніру участь у змаганнях у складі збірної команди України візьмуть відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту. Це студентки ІІІ курсу Марія і Соломія Винник, минулорічна випускниця Анастасія Алпєєва та випускниця попередніх років Катерина Зелених.

Шестеро вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслування

23-26 червня 2022 р. у столиці Сербії м.Белграді відбудеться молодіжний чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Кращі молоді веслувальники старого континенту змагатимуться у двох вікових категоріях: юніори віком до 18 років та молодь віком до 23 років.
 У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу шестеро вихованців Львівського коледжу спорту. Серед юніорів це одинадцятикласниця Софія Поцюрко та студенти ІІ курсу Аліса Коротаєва і Максим Літинець, серед молоді - минулорічні випускники коледжу Валерія Терета, Ілона Кушнірук та Іванна Андрухів.

Вадим Кравчук - срібний призер чемпіонату балканських країн з легкої атлетики

У м.Крайова (Румунія) 18-19 червня 2022 р. відбувся чемпіонат балканських країн з легкої атлетики, участь у якому взяли і українські атлети.
 У стрибках у висоту серед чоловіків срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Вадим Кравчук. Вадим подолав висоту 221см і лише за більшою кількістю використаних спроб поступився болгару Тіхоміру Іванову.

Каріна Сидорак на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики шоста

У м.Тель-Авіві (Ізраїль) 15-19 червня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з художньої гімнастики. У групових вправах з п'ятьма обручами 6 місце на чемпіонаті посіла збірна команда України, у складі якої виступала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак.

Володимир Корнілов - бронзовий призер юнацького чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Румунії м.Бухаресті 19 червня 2022 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
 В останній день змагань бронзовим призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Володимир Корнілов. Володимир посів ІІІ місце у ваговій категорії до 51кг серед борців вільного стилю. У "бронзовому" фіналі Володимир переміг поляка Якуба Кеси 5:2.

Львівський коледж спорту продовжує відбір на відділення футболу

Хочеш грати за збірну України та стати професійним футболістом?
 Львівський фаховий коледж спорту запрошує здібних юних футболістів на навчання та спортивну підготовку у академію футболу "УФК-Карпати", яка функціонує при коледжі.
 Львівський фаховий коледж спорту - це заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю, завдання якого полягає у підготовці спортсменів високої кваліфікації - резерву до збірних команд України.
 Коледж спільно з ФК "Карпати" Львів утворює футбольну академію, команди якої "УФК-Карпати" виступають у елітлізі ДЮФЛ України і є там одними з кращих.

Десятикласниця коледжу спорту Надія Соколовська - чемпіонка Європи з боротьби

У столиці Румунії м.Бухаресті у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
 У ваговій категорії до 69кг серед дівчат чемпіонкою Європи стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Надія Соколовська. У фінальному поєдинку Надія поклала на лопатки турецьку борчиню Айсі Еркан. А до того перед нею не встояли Емма Каррі з Італії (перемога на туше) та Ніколета Бармпа з Греції (перемога 10:2).