Головна

Радченков і Легедза Ігор відзначились у Оберхофі

У м.Оберхофі (Німеччина) 1-2 лютого 2013р. відбувся ІV етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів і юнаків.
У змаганнях на санях-двійках серед спортсменів юнацької вікової категорії український екіпаж у складі учнів 10 класу Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова та Ігора Легедзи посів 7 місце. Серед дівчат на санях-одиночках минулорічна випускниця училища Марта Коза фінішувала шістнадцятою, серед хлопців Ігор Легедза – двадцять п’ятий.

детальніше >>>

До особистого «срібла» Іваницький додав командне «золото»

Георгій ІваницькийУ м. Черкасах 31 січня 2013р. завершився чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні. В останній день найсильніші вітчизняні лучники розіграли звання чемпіонів у командних змаганнях.
Серед чоловічих команд перемогу здобула збірна команда Львівщини-І, у складі якої виступали Євген Марченко, Ярослав Мокринський та минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. У фіналі молоді львів’яни у впертій боротьбі подолали своїх основних суперників харків’ян на чолі з олімпійським чемпіоном Віктором Рубаном 234:232.

Олена Стадник – срібна призерка юніорського чемпіонату

Олена СтадникУ м. Черкасах у програмі чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні (27-31 січня 2013р.) звання чемпіонів розіграли і юніори.
     У командному турнірі дівчат переможцями юніорської першості України стали чернівчанки Лідія Січенікова, Олена Онуфрійчук та Вікторія Олексюк. Збірна Львівської області – срібний призер чемпіонату. У складі львівської команди виступали Вероніка Марченко, Мар’яна Струк та студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Олена Стадник.

Сергій Загідулін: «УФК багато чого мені дало у плані розвитку та виховання»

Сергій ЗагудулінНа перші збори до Туреччини разом з львівськими «Карпатами» поїхало багато молодих гравців. Не всім вдалося закріпитися у першій команді. Вихованцю Львівського училища фізичної культури Сергію Загідуліну (вип. 2009р.) вдалося витримати навантаження і потрапити у перелік футболістів, які продовжать боротися за місце в основі. До боротьби Сергію не звикати. Про своє життя та про шлях, який йому довелося пройти від дитячого до дорослого футболу, він розповів офіційному сайту клубу.

«Ла Масія» - академія «Барселони»

Хаві, Іньєста, Вальдес, Пуйоль, Мессі ... Шість чемпіонів світу з числа вихованців клубної Академії.
"Резиденція". Вона ж - La Masia. Каталонською мовою це слово означає "заміський будинок", яким він власне і був на початку XVIII століття. Барселона тоді була ще не така велика, як тепер, до заснування однойменного клубу залишалося майже 200 років, а про таку гру як футбол ніхто і не чув. Гуртожитком кантери La Maisa стала лише в 1980-му.
"Резиденція" - триповерхова кам'яна будівля, зведена 1702 року, огороджена залізним парканом, знаходиться на території "Камп Ноу", в хвилині ходьби від самого стадіону. Тут у трьох аж ніяк не просторих кімнатах з маленькими, прорубаними в товстих стінах вікнами, розставлені 12 двоповерхових ліжок. "Резиденція", La Masia - це не порожній звук, - говорить директор Академії "Барселона" з виховної роботи Карлос Фольгера. - Це взагалі-то серце нинішньої "Барселони". Ви подивіться: головний тренер, Гвардьола - із La Masia, хлопчиськом шість років тут прожив. Його помічник - Тіто Вільянова - також. Як і тренер з фізпідготовки першої команди, директор Академії Гільєрмо Амор ... Про наш основний склад я взагалі не говорю. Якщо завгодно, це дійсно друга сім'я».

Ця феноменальна «Галичанка»

Львівські гандболістки навіть без зарплати перемагають своїх заможних конкуренток
Львівська гандбольна «Галичанка» надалі приємно дивує своїми результатами. Команда Василя Козара завдяки двом домашнім перемогам над «Спартою» з Кривого Рогу закріпилася в турнірній таблиці на другому місці. І це при тому, що львівських гандболісток, на відміну від більшості суперниць, не можна вважати професіоналками, оскільки вони не отримують зарплатні.
   «Настав час наших дівчат, — розповів «Газеті» наставник «Галичанки» Василь Козар. — Ми з ними починали фактично з нуля. Створили школу, працювали поетапно — перемагали в дитячих змаганнях, молодіжних, а тепер — на дорослому рівні. Дівчата грали в юніорській і молодіжних збірних, а нині є кандидатами та членами національної команди.

Марина Коновалова дебютувала у Суперлізі

Коновалова МаринаУслід за десятикласницею Марією Гладун до лав гандбольної «Галичанки» приєдналася і учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури  Марина Коновалова. Марина дебютувала у 19 турі чемпіонату України з гандболу у Суперлізі 25-26 січня 2013р. проти криворізької «Спарти». Прийнявши привітання з дебютом, Марина принагідно поділилася своїми враженнями від гри.
- Марино, «Галичанка» просто таки «розстрілювала» ворота «Спарти». А як оцінюєш свій особистий внесок у успіх команди?
Відіграла півтайму, за цей час забила один м’яч, заробила штрафний 7-метровий кидок, який виконала Іра Стельмах, що принесло команді ще один гол.

Іваницький і Палеха – срібні призери зимового чемпіонату України

Георгій ІваницькийУ м.Черкасах впродовж 27-31 січня 2013р. відбувається чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні.
У змаганнях чоловіків срібну медаль чемпіонату завоював вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.). У фіналі турніру Георгій у рівній боротьбі поступився олімпійському чемпіону з Харкова Віктору Рубану 4:6.
І серед жінок віце-чемпіонкою України стала вихованка училища Катерина Палеха. У фінальному поєдинку Катерина програла Вікторії Коваль з Харкова 4:6.
Змагання у Черкасах продовжуються. В останній день на старт вийдуть команди.

Віктор Шаповал – переможець командного легкоатлетичного чемпіонату у приміщенні

Віктор ШаповалУ м.Запоріжжі 30 січня 2013р. завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
У стрибках у висоту серед чоловіків переможцем чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Віктор Шаповал (вип. 1999р.). Результат переможця - 224см.
Студентка ІІІ курсу Ірина Бубняк посіла 5 місце у шведській естафеті (200+400+600+800м) у складі збірної області.

Педосенко і Муц набирались досвіду у Сату-Маре

Педосенко МартаУ м. Сату-Маре (Румунія) 26-27 січня 2013р. відбувся черговий етап Європейського кадетського туру з фехтування на рапірах серед дівчат, участь у якому взяли учениці 10 класу Львівського училища фізичної культури Марта Педосенко і Ольга Муц. Дівчата тільки освоюються у фехтувальній Європі, тому сподіватися на високі результати було передчасно, зате набратись неоціненного досвіду яксамраз.
Так воно і вийшло. Марта Педосенко в підсумку посіла 71 місце, Оля Муц – 87-е. Всього у змаганнях взяла участь 91 спортсменка з 13 країн. Домінували на турнірі господарки, росіянки та угорки. Перемогла Маліна Калугеряну з Румунії.

Іван Ільницький боксуватиме з «Німецькими орлами»

Ільницький Іван1 лютого 2013р. у м.Києві відбудеться черговий поєдинок у рамках Всесвітньої боксерської серії (WSB). «Українські отамани» зустрічатимуться з «Німецькими орлами», у складі української команди у напівлегкій вазі (до 54 кг) на ринг вийде вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Ільницький (вип. 2010р.).
Зустріч транслюватиме канал 2+2 о 23.00 год.

Українські рапіристи – четверті на етапі Кубка світу у Парижі

Клод ЮнесЗбірна чоловіча команда України з фехтування на рапірах посіла IVмісце на етапі Кубка світу у Парижі (25-27 січня 2013р.). У поєдинку за «бронзу» українці поступилися російській збірній 31:45.
У складі збірної України у Парижі фехтував вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.). Йому асистували львів’янин Ростислав Герцик, киянин Андрій Погребняк та Володимр Колтиго з Миколаєва.

Вірт приймала суперниць у Бориславі

Вікторія Вірт24-27 січня 2013р. у м. Бориславі відбувся міжнародний турнір «Кубок Гладіатора» з боксу серед юніорок та жінок віком до 23 років.
У ваговій категорії до 54 кг (категорія юніорок) І місце на турнірі посіла студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Вікторія Вірт.
        Слід додати, що Вікторія родом з Борислава і там робила свої перші кроки у боксі.

Гусяк і Рибак японок не подолали

Гусяк ІринаУ м.Красноярську (Російська Федерація) 27 січня 2013р. завершився ХХІV міжнародний турнір «Золотий Гран Прі Іван Яригін» з вільної та жіночої боротьби.
У другий день змагань жінки змагались у олімпійських вагових категоріях.
У ваговій категорії до 55 кг вихованка Львівського училища фізичної культури Ірина Гусяк (вип. 2010 р.) у поєдинку за ІІІ місце поступилася японці Кацукі Санагамі 0:2 (1:3, 0:3) і в підсумку посіла 5 місце. Також японці – Юці Яго свій перший поєдинок на турнірі програла Ірина Рибак (вип. 2011р.). У Іри – 11 підсумкова позиція.

Мартон виборов Кубок Івано-Франківська

Роберт МартонУ м.Івано-Франківську 24-27 січня 2013р. пройшли всеукраїнські змагання «Кубок Івано-Франківська» з боксу серед юніорів.
У ваговій категорії до 80кг переможцем турніру став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Роберт Мартон. Однокласник Роберта Олександр Далекорей посів ІІ місце у вазі до 54кг.