На юнацькому Кубку Європи Ільків у шестірці кращих

25-26 червня 2016р. у столиці Чехії м.Празі відбувся юнацький Кубок Європи з сучасного п'ятиборства. Хлопці і дівчата віком до 17 років змагались у триборстві: плаванні і бізі зі стрільбою.

Лавський і Шостак – бронзові призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Кіровограді 27-29 червня 2016р. відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики. Змагались атлети віком до 18 років.

У стрибках у висоту бронзовим призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Владислав Лавський (на фото).

Андрій Квятковський – бронзовий призер турніру на призи Степана Саркісяна

25-26 червня 2016р. у м.Ванадзорі (Вірменія) відбувся ХХІ міжнародний турнір з вільної боротьби на призи знаменитого вірменського борця Степана Саркісяна.
У ваговій категорії до 70кг бронзовим призером турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський (вип. 2007р., на фото).

Олексій Гуцуляк: «Зараз я морально готуюся до роботи в новому клубі»

Останній рік подарував українському футболу певну традицію. В перші дні одного з літніх місяців львівські «Карпати» оформлюють гучний трансфер.
На початку серпня минулого року за маршрутом «Львів-Севілья» відправився талановитий вихованець «зелено-білих» Мар’ян Швед. Пройшло десять місяців і ситуація повторилася.

Роман Гнатів: «Чекаю, щоб мої хлопці змогли проявити свої найкращі якості»

Ще за два тури до фінішу групового турніру чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 15 років команда Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» всього на чотири очки випереджали СДЮШОР «Карпати».

Ватерполісти ЛУФК серед лідерів національної першості

У м.Кам'янському Дніпропетровської обл. 23-27 червня 2016р. відбувся ІІ тур чемпіонату України з водного поло серед гравців віком до 16 років.
     Команда Львівського училища фізичної культури провела у Кам'янському 5 ігор, в чотирьох отримала перемоги і одну зустріч програла. За підсумками двох турів львів'яни набрали 21 очко і посідають ІІ місце.

Довгун і Куротчин відправились у Венесуелу за олімпійськими ліцензіями

Національна збірна команда України з боксу відправилась у Венесуелу, де з 3 до 8 липня 2016р. у м.Варгасі візьме участь у заключному відбірному турнірі на Ігри ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро.

Віктор Момот: «Потрібно давати дорогу нашим молодим гравцям»

Ватерполісти львівського «Динамо» у цьому сезоні не змогли підтримати чемпіонський статус. Команда Ігоря Зінкевича у серії плей-офф до трьох перемог з рахунком 1:3 поступилася першим місцем головному супернику у національному чемпіонаті харківському «Слобожанцю».

28 червня

«Срібло» і «бронза» Віталія Вергелеса на веслярському єврочемпіонаті

У м.Москві (Російська Федерація) 24-26 червня 2016р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на каное-четвірках на дистанцію 1000м срібним призером єврочемпіонату став український екіпаж у складі одесця Дениса Коваленка, полтавчан Дениса Камерилова, Едуарда Шеметила та вихованця Львівського училища фізичної культури Віталія Вергелеса (на фото).

Шістнадцятирічні футболісти ЛУФК у фіналі чемпіонату України також шості

У м.Ужгороді 18-25 червня 2016р. відбувся фінальний турнір юнацького чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 16 років, участь у якому у числі восьми найсильніших колективів нашої країни участь взяла і команда Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати».

В поєдинку за європейську «бронзу» Гурський поступився борцю з Грузії

У столиці Румунії м.Бухаресті поєдинками борців вільного стилю 25 червня 2016р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів.
У ваговій категорії до 60кг 5 місце на чемпіонаті посів цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Ярослав Гурський (на фото).

Невдала олімпійська репетиція жіночої шпажної збірної на європейській першості

Жіноча шпажна збірна команда України посіла 8 місце на чемпіонаті Європи з фехтування, який 20-25 червня 2016р. приймало польське м.Торунь.
У 1/4 фіналу українки поступилися зб.Франції 30:36, а в сітці за 5-8 місця ще й Польщі 41-45 та Італії 37:45.

Олександра Жолобович:"Ми змагалися у Жидачеві, де мене запримітив відомий львівський тренер В.Надич"

У ці дні в селищі Лазурне Херсонської області проходить чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат, за підсумками якого визначиться склад збірної команди України на чемпіонат Європи. А вже в липні у Португалії на гандбольному Євро українська команда виборюватиме путівку на ІІІ юнацькі олімпійські ігри.