Восьмикласники Львівського коледжу спорту - фіналісти Кубка ДЮФЛУ з футболу

У п'ятницю 30 червня 2023 р. у смт. Щасливому на тренувальній базі академії футболу ФК "Шахтар" відбувся фінальний матч Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України з футболу серед гравців віком до 14 років.
 У фіналі зійшлися команди споріднених закладів - Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" та Дніпропетровського коледжу спорту "УФК-Кривбас".

Вихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четверті

На ІІІ Європейських іграх у Кракові (Польща) тривають змагання з кульової стрільби.
 У командній стрільбі з пневматичної гвинтівки з відстані 10м українська збірна у складі вихованців Львівського коледжу спорту Святослава Гудзого, Олега Царькова та черкащанина Сергія Куліша посіла 4 місце. В дуелі за ІІІ місце українці поступилися австрійцям 2:16.
 А переможцями ігор стало угорське тріо Золан Пеклер, Іштван Пені, Шома Хаммерл, які у фіналі здолали хорватських стрільців 16:2.

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук на Європейських іграх шостий

На ІІІ Європейських іграх, які у ці дні тривають у Кракові (Польща), визначилися переможці у змішаній естафеті з сучасного п'ятиборства.
 Переможцями естафети став чеський дует Кароліна Кренкова та Мартін Влач. Друге місце посіли угорські п'ятиборці, на третьому - британці.
  Українська команда у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та донечанки Ірини Хохлової на шостому місці.

Студентка-випускниця Львівського коледжу спорту Манола Скобельська - чемпіонка Європи з боротьби

Цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Манола Скобельська стала переможницею юніорського чемпіонату Європи з видів спортивної боротьби, який у ці дні, 26 червня - 2 липня 2023 р., проходить у іспанському Сантьяго-де-Компостела.

Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчинь

У м.Хмельницькому 23-28 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з гандболу серед дівчат віком до 15 років, участь у якому взяла команда Львівського коледжу спорту.
 На початках 8 команд були розподілені на 2 групи, де проводили ігри за коловою системою. Команда коледжу грала у групі "Б", де її суперниками були колективи Київського спортивного ліцею, Тернопільської ДЮСШ, ДЮСШ №3 м.Запоріжжя.
 У всіх трьох групових матчах наші дівчата перемогли: тернополянок 30:17, киянок 32:24, запоріжанок 29:8 і посіли І місце у групі.

Анастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолета

28 червня 2023 р. у стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор були розіграні нагороди у командній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м серед жінок. Перемігши у фіналі господинь змагань - команду Польщі, переможницями Ігор стала збірна команда України у складі вихованок Львівського коледжу спорту Анастасії Німець, Юлії Коростильової та чернігівчанки Олени Костевич. Бронзові нагороди дісталися німецьких стрільчихам, які у дуелі за ІІІ місце перемогли угорок.

Кирило Ястремський - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Кропивницькому 23-25 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед хлопців і дівчат віком до 18 років.
 У бігу на 800м переможцем чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Кирило Ястремський. Переможний час Кирила 2.00,10хв - його особистий рекорд.

Вихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільби

У стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор, яка проходить у м.Вроцлаві, 27 червня 2023 р. відбулися змагання змішаних команд у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м.
 Переможцями змагань стала українська пара у складі вихованців Львівського коледжу спорту Павла та Юлії Коростильових. У фіналі українці не залишили жодних шансів чеському дуету Матей Рампула/Альжбета Дедова, яких перемогли з рахунком 16:6.
 Ще одна українська команда у складі вихованки коледжу Анастасії Німець та полтавця Максима Городинця посіла 5 місце.

Восьмикласник cпортколеджу Остап Біляк - переможець юнацького чемпіонату України з плавання

У м.Полтаві 23-25 червня 2023 р. відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юнаків віком до 14 років.
 У плаванні на 200м брасом переможцем юнацького чемпіонату став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Остап Біляк. Переможний час Остапа - 2.34,74хв.
 На дистанції 100м у Остапа срібна нагорода. 0,49сек Остап поступився Дмитру Лазарчуку з Київщини.

В боях за Україну загинув випускник Львівського коледжу спорту Роман Кава

17 червня 2023 року в боях за Україну під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув випускник Львівського коледжу спорту Роман Кава.
 Св.п. Роман Кава - вихованець відділення вільної боротьби, випускник 2010 року. Спортивну підготовку в коледжі проходив під керівництвом заслуженого тренера України Ігора Духа. Кандидат в майстри спорту України. Переможець і призер багатьох борцівських турнірів і змагань, бронзовий призер V літніх юнацьких спортивних ігор України. Вчителі відкликались про нього як про скромного, ввічливого, старанного і вихованого учня.

Дев'ятикласники коледжу - володарі Кубка ДЮФЛУ з футболу, десятикласники - фіналісти Кубка

У смт Щасливому на тренувальній академії футболу ФК "Шахтар" 25 червня  2023 р. відбулися фінали Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги з футболу у вікових категоріях до 15 і до 16 років. У обидвох фіналах участь взяли команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" (футболісти 9 і 10 класів) і у обидвох фіналах суперниками наших хлопців були команди зі спорідненого закладу - Дніпропетровського коледжу спорту "УФК-Кривбас".

У Львівському коледжі спорту вибирали директора

23 червня  2023 р. у Львівському коледжі спорту відбулося рейтингове голосування для конкурсного відбору на посаду директора.
  Заяви на участь у конкурсі подали троє осіб:
-Мар'яна Дмитрів, директор приватного закладу освіти "Перший інноваційний приватний львівський ліцей";
-Андрій Окопний, доцент Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук;
-Ольга Тарнакіна, директор КЗ "Дитячо-юнацька спортивна школа ім.Олексія Дем'янюка".

Футболісти Львівського коледжу спорту у фіналі Кубка ДЮФЛУ

16-17 червня 2023 р. відбулися матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України у вікових категоріях до 16 і до 15 років, участь у яких взяли команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
 Команда 10 класу в гостях грала з ДЮФШ "Львів". Вже до середини першого тайму наша команда вела 2:0. Швидкими голами відзначилися Назар Грабовенський та Ігор Грибеник. Далі гра дещо вирівнялася і господарям з пенальті вдалося один гол відквитати. Однак, переможну крапку у грі поставив Данило Пилипчук. Тож перемога 3:1. І так як і у першому матчі "УФК-Карпати" також перемогли 3:1, наша команда у фіналі Кубка ДЮФЛУ!

Студенти Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 17-18 червня 2023 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
 У бігу на 400м з бар'єрами переможцем чемпіонату став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Ігор Музика. Дистанцію Ігор пробіг за 55,10сек, що є його особистим рекордом.
 У стрибках у висоту серед дівчат перемогла першокурсниця Алевтина Дубіль. Алевтина стрибнула на 170см.

Вихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслування

У Кракові (Польща), де у ці дні проходять ІІІ Європейські ігри, 22 червня 2023 р. розіграні перші комплекти нагород.
 У веслуванні на двомісних каное на дистанцію 500м серед жінок переможницями Ігор став український екіпаж у складі недавньої випускниці Львівського коледжу спорту Валерії Терети та представниці Полтавщини Людмили Лузан. На фініші українки на 0,273сек випередили іспанських веслувальниць та на 0,930сек угорок.
 Ще один вихованець коледжу Віталій Вергелес посів 8 місце у фінальному заїзді чоловічих каное-двійок на 500м.