48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна
Роман Лось на натурбанному Кубку у шістнадцятці кращих

          На італійському альпійському курорті Сайзер Альм 4-5 січня 2014р. пройшов ІІ етап Кубка світу з санних перегонів на натуральних трасах.
Етап у Італії вирізнявся тим, що санкарі виявляли кращого у паралельних перегонах на 300м трасі з вибуванням після кожного заїзду.

детальніше >>>


П’ятиборці ЛУФК у національній збірній

Зведенюк ПавлоМіністерство молоді та спорту України затвердило списки національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства на 2014 рік.
     У основному складі збірної відразу 6 вихованців Львівського училища фізичної культури. Всі вони - випускники останніх років, які у такому складному виді спорту як сучасне п’ятиборство роблять перші серйозні кроки. Це Павло Зведенюк (вип. 2009р.) (на фото), Андрій Федечко (вип. 2008р.), Юрій Ткачук (вип. 2010р.), Юрій Федечко (вип. 2012р.), Зінаїда Батрак (вип. 2012р.), Валерія Пермикіна (вип. 2013р.).

детальніше >>>


Гуцуляк їде до збірної

     Олексій Гуцуляк13-18 січня 2014р. у Києві відбудеться навчально-тренувальний збір юнацької збірної команди України (U-17) з футболу по підготовці до Х міжнародного турніру на призи Білоруської федерації футболу «Кубок розвитку-2014». Сам турнір пройде у Мінську з 19 до 26 січня. Суперниками українців на турнірі будуть збірні Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизії, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Туркменії та Фінляндії.

детальніше >>>


ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

 

детальніше >>>


У збірній з кульової стрільби Коростильов і Кізима наймолодші

Коростильов ПавлоМіністерство молоді та спорту України затвердило склад національної збірної команди України з кульової стрільби на 2014 рік.
     У списку відразу 33 вихованці відділення стрільби Львівського училища фізичної культури. Наймолодшими у основному складі збірної є учні училища Павло Коростильов (10 кл.) (на фото) та Ігор Кізима (11 кл.). Хлопцям лише по 16 років, а вони вже достатньо титуловані спортсмени.

детальніше >>>


У турнірі найсильніших Гаравський за крок від п’єдесталу

      За крок від п’єдесталу пошани зупинився учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський на турнірі найсильніших фехтувальників-рапіристів України, який напередодні Нового року пройшов у Києві. За вихід у призову четвірку Максим поступився Дмитру Чучукалу з Києва і в кінцевому підсумку посів 5 місце. Минулорічний випускник училища Михайло Асадулаєв на 9 позиції.
Юрій Джус та Віталій Кузуб (обидва 10кл.) зупинилися на 19 та 25 місцях відповідно.

детальніше >>>


Збірну зі стрільби з луку очолив Маркіян Івашко

     Мінмолодьспорту України затвердило склад національної збірної зі стрільби з лука на 2014 рік. Чоловічу частину збірної очолив найкращий лучник України за результатами минулого року, вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). Окрім Маркіяна до основного складу команди увійшли Дмитро Грачов (вип. 2001р.), Георгій Іваницький (вип. 2012р.), Катерина Палеха (вип. 1999р.) та Катерина Соколенко (вип. 2006р.).

детальніше >>>


Вихованки ЛУФК склали основу борцівської збірної

     Міністерство молоді та спорту України спільно з Асоціацією спортивної боротьби України затвердили списки національної збірної команди України з жіночої боротьби на 2014 рік. Основу збірної склали вихованки Львівського училища фізичної культури – їх у списку аж сімнадцять, що складає 56% від загальної кількості. Серед них як імениті Ірина Мерлені, Олександра Когут, Людмила Балушка, Наталія Синишин, Мар’яна Квятковська, Юлія Остапчук, так і перспективна, але вже достатньо титулована молодь: Юлія Благіня, Ірина Гусяк, Тетяна Лавренчук, Лариса Скоблюк, Лілія Горішна (на фото), Оксана Гергель.

детальніше >>>


Стельмах і Смбатян у національній збірній

     Ірина СтельмахВихованки Львівського училища фізичної культури Ірина Стельмах (на фото) і Тамара Смбатян відповідно до наказу Мінмолодьспорту України від 27.12.2013р. № 1345 зараховані до основного складу національної збірної команди України з гандболу на 2014 рік.

детальніше >>>


Коноварт, Алєксєєв і Цвіркун увійшли до збірної з водного поло

Олександр ЦвіркунВідповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України № 1345 від 27 грудня 2013р. студенти Львівського училища фізичної культури Андрій Коноварт (ІІІ курс), Дмитро Алєксєєв та Олександр Цвіркун (ІІ курс) (на фото) увійшли до основного складу збірної України з водного поло на 2014р.


детальніше >>>


Володимир Костевич у десятці кращих молодих українських футболістів

    
   Інтернет-видання
blogpost.in.ua визначило десятку кращих молодих футболістів, які розкрилися у осінній частині чемпіонату України-2013/2014 з футболу.
Посеред інших є і вихованець Львівського училища фізичної культури Володимир Костевич (вип. 2009р.).
детальніше >>>


Щасливого Нового року і веселого Різдва!

Дорогі друзі!
 
     Щасливого Нового року і веселого Різдва бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури.
 Щиро зичимо, щоб 2014 рік став поворотним на шляху до нормального і цивілізованого розвитку нашого суспільства, щоб європейські цінності поваги людської гідності, свободи, демократії, рівних можливостей, правової держави  були нам близькими і жаданими, щоб засади спортивного  FAIR PLAY втілювались  і  у міжлюдських, суспільних і державних відносинах, щоб українські спортсмени радували нас  новими  успіхами, а наша праця була належно оцінена.
 

детальніше >>>


Ксенія Пантелєєва демонструє чудову форму

    
   Чудову форму демонструє наприкінці року цьогорічна випускниця відділення фехтування Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантелєєва. Свою чергову перемогу Ксеня отримала на турнірі сильніших молодих шпажисток (
U-21) України, який 23 грудня 2013р. відбувся у м.Харкові. У фіналі Ксеня поборола киянку Інну Бровко

детальніше >>>


Чому олігархи не потрібні українському футболу

       2013 календарний рік добігає кінця. Вже можна зробити деякі висновки виступів нашої збірної у відборі до чемпіонату світу, провідних клубів у єврокубках, підвести проміжні підсумки національної першості. Але сьогодні хотілося б зазирнути трохи у майбутнє українського футболу, зважаючи на можливі політичні, економічні  та соціальні зміни у нашій країні.

детальніше >>>


Заскалько і Попович перемогли на «Новорічному дні стрибуна»

Заскалько Ілона25 грудня 2013р. у манежі університету фізкультури пройшли традиційні змагання з легкоатлетичних стрибків «Новорічний день стрибуна».
     У стрибках у висоту поміж жінок переможницею цих популярних у західному регіоні змагань стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ілона Заскалько

детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види