У відкритій обласній елітлізі футболісти Львівського коледжу спорту перемогли тернополян

28-29 жовтня 2022 р. відбувся VI тур відкритої першості Львівської області з футболу серед юнацьких колективів елітліги, у якому команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" приймали Тернопільську футбольну академію.
 Першими на поле вийшли десятикласники (на світлині). Тернополяни опиралися лише до першого забитого м'яча, яким відзначився Данило Пилипчук. А далі голи посипалися один за одним. Отож, у підсумку 6:0 - впевнена перемога команди 10 класу. Окрім Данила Пилипчука у цій грі забивали Максим Смаглій, Владислав Резнік - двічі та Ігор Грибелик - також двічі.

Данило Яковлєв, Святослав Горбовий та Кароліна Келюх - чемпіони України з велоперегонів на треку

Прекрасно виступили на чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 24-29 жовтня 2022 р. відбувся у Львові, студент І курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв, другокурсник Святослав Горбовий та учениця 11 класу Кароліна Келюх.
 Данило Яковлєв став триразовим чемпіоном України! Сімнадцятирічний юніор переміг у індивідуальній, командній гонках переслідування та у медісоні. У командній гонці та у медісоні Данилу асистував його старший брат Микита, також вихованець коледжу. В командній гонці поруч з Данилом переможцем став і Святослав Горбовий. Окрім того, Святослав виборов срібні медалі у скретчі та медісоні.

Студентка коледжу спорту Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкоатлетичного кросу

У Ужгороді 29-30 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.
Серед дівчат віком до 20 років чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Дистанцію 4км Уляна пробігла за 15.05,0хв. Своєю перемогою Уляна здобула собі місце у збірній команді України і у грудні візьме участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться в Італії у м.Турині.

У Львівському дербі перевага була за футболістами коледжу спорту

У V турі відкритого чемпіонату Львівської області з футболу серед юнацьких команд елітліги, який відбувся 22 жовтня 2022 р., суперниками команд Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" були ровесники з ДЮФШ"Львів".
 Команда 10 класу своїх візаві приймала на футбольному полі коледжу. Гра пройшла з перевагою наших хлопців, які з перших хвилин шукали слабі місця у захисті "містян". І вже у першому таймі завдяки двом влучним ударам Антона Максимчука та Юрія Кокодиняка повели у рахунку. У другій половині зустрічі хлопці продовжували утримувати ініціативу, але більше жодній з команд забити не вдалося. Отож, перемога 2:0.
 Команди 9 і 8 класів свої матчі грали на полі суперників.

Бережи, Господи, Україну та її захисників!

Упродовж тижня у Львівському фаховому коледжі спорту проходили заходи до Дня захисників  та захисниць України.
   Учні 10-В, 10-Г та 8-Б класів разом з учителями української мови та літератури взяли участь у літературній вітальні на тему: «Вірші, народжені війною».

Яковлєв та Горбовий - срібні призери молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосе

На дорогах Львівщини 20-22 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
 В індивідуальній гонці на час на дистанцію 25км серед молоді віком до 23 років срібним призером чемпіонату став студент І курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. ІІІ місце посів старший брат Данила, також вихованець коледжу, Микита Яковлєв. Перемогу здобув донечанин Дмитро Полупан.

П'ятеро учнів Львівського коледжу спорту серед переможців юнацького чемпіонату України з веслування

Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту стали переможцями чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат віком до 15 років, який 10-14 жовтня 2022 р. відбувся у м.Умані. На найвищу сходинку нагородного подіуму піднялися десятикласники Ілля Горлов, Денис Венгер, Павло Купчинський та дев'ятикласниці Марія Жук і Аліна Львова.
 Ілля Горлов і Денис Венгер не мали собі рівних у перегонах на каное-двійці на 500м, а у каное-четвірці на цій же дистанції фінішували другими.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільби

У столиці Єгипту Каїрі продовжується чемпіонат світу з кульової стрільби.
 24 жовтня 2022 р. тут були розіграні нагороди у командній першості зі швидкісної стрільби з пістолета на 25м серед чоловіків.

Вихованець коледжу спорту Юрій Ідзінський - п'ятий лауреат молодіжного чемпіонату світу з боротьби

У м.Понтеведра (Іспанія) 23 жовтня 2022 р. завершився чемпіонат світу з видів спортивної боротьби.
 В останній день змагань були розіграні нагороди у найважчій ваговій категорії серед чоловіків - до 125кг.
 Прикро, але в їх розподілі не взяв участі вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський, хоч мав для цього усі підстави.

Іванна Андрухів, Ілона Кушнірук та Мар’ян Река-переможці молодіжного чемпіонату України з веслування

У м.Умані 10-14 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 22 років.
 У перегонах на двомісній байдарці на дистанцію 200м переможницями чемпіонату стали вихованки Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук. У заїздах на 500м у дівчат срібні нагороди. Також друге місце Іванна іта Ілона посіли у байдарці-четвірці на 500м. Окрім того, Іванна Андрухів виборола бронзову медаль у байдарці-одиночці на 500м.

Студентки коледжу спорту Вікторія Дячук та Софія Поцюрко - триразові чемпіонки України з веслування

У м.Умані 10-14 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат віком до 17 років.
 В перегонах дівчат-байдарочниць триразовими чемпіонками України стали студентки І курсу Львівського коледжу спорту Вікторія Дячук та Софія Поцюрко.
 Вікторія перемогла у заїздах одномісних байдарок на дистанцію 500, а Софія - на 200м. Разом дівчата не мали собі рівних у командних човнах: у байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 500м.

Студентка коледжу спорту Анна Добровольська - срібна призерка молодіжного чемпіонату України з боксу

На Рівненщині 10-16 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок віком до 22 років.

Катерина Зелених - четверта медаль молодіжного чемпіонату світу з боротьби від вихованок коледжу

У м. Понтеведра (Іспанія), де у ці дні триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, 21 жовтня 2022 р. завершилася жіноча програма змагань.
 У ваговій категорії до 65кг бронзову медаль виборола випускниця Львівського коледжу спорту Катерина Зелених.

Скобельська, С.Винник та Алпеєва - бронзові призерки молодіжного чемпіонату світу з боротьби

Вихованки Львівського коледжу спорту Манола Скобельська, Соломія Винник та Анастасія Алпеєва стали бронзовими призерками чемпіонату світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який у ці дні проходить у м.Понтеведра, що у Іспанії.
 Третьокурсниця Манола Скобельська посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 68кг. У поєдинку за "бронзу" Манола перемогла угорку Ноемі Сабадош 6:1. Поборотись за чемпіонство Манолі завадила японка Наруха Мацююкі, якій вона поступилась у чвертьфінальній сутичці 1:3.

Вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільби

20 жовтня 2022 р. на чемпіонаті світу з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Єгипту м.Каїрі, визначилися переможці у швидкісній стрільбі з пістолета змішаними командами.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"